Дървени плоскости

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Дървени плоскости

Мнение от Nirvana »

Колеги,
трябват ми 3-4 дървени плоскости с приблизителни Размери: дължина 90-100 см, височина 80-90 см.
Дебелина от 1 см нагоре. Нямам време да обикалям да търся по борсите. Ако сте виждали някъде такива плоскости, ще съм много благодарен ако споделите.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Дървени плоскости

Мнение от The enD »

В магазин Роси трябва да могат да ти свършат работа.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Дървени плоскости

Мнение от Nirvana »

Тия ме застреляха с цени и условности по телефона. Нямали дърво, само ПДЧ и МДФ. "Докато не дадете размери не можем да дадем цена"; "докато не платите не пипаме"; "плащате цяло парче плоскост, а ползвате колкото искате". Цената на плоскост около 2,80м е над 120 лв. Абе едва ли не още малко ще ме накарат и да си го отрежа! Малко грубо се държаха по телефона. Може и да са много големи в града, ама малко уважение към клиент, който не всеки ден чертае схеми. Май ще си взимам дърво като гледам, а страниците ще ги направя от шпонтени дъски.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Дървени плоскости

Мнение от niggaz_nature »

Отиваш в баумакс и си харесваш дървена плоскост . Режат ти я на място и си плащаш само размера който си взел.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Дървени плоскости

Мнение от Nirvana »

niggaz_nature написа:Отиваш в баумакс и си харесваш дървена плоскост . Режат ти я на място и си плащаш само размера който си взел.
Това вече е супер! Благодаря ти много!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Публикувай отговор