Отстраняване на драскотини от джанта

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от PTS »

Здравейте,

Дайте ми добър майстор, който може да ми оправи джантата. Не е нищо особено, но много ми се набива на очи...

https://imgur.com/a/Bp9Thw3
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от muhogon »

Ако имаш малък ъглошлайф, вземаш един диск от шкурка, изтъркваш хубаво, пръскаш боя и лак, и си готов! Ако искаш, ще те насоча към едно място, но няма да е без пари, може да ти се види скъпо!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от PTS »

Предпочитам да ми го направят, че аз ако се хвана най-много да стане по-зле. Така че, давай го твоя човек.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от realprofesora »

muhogon написа: Пет Авг 17, 2018 16:39 pm Ако имаш малък ъглошлайф, вземаш един диск от шкурка, изтъркваш хубаво, пръскаш боя и лак, и си готов! Ако искаш, ще те насоча към едно място, но няма да е без пари, може да ти се види скъпо!
Ще ти викам Майтапчията с ъглошлайфа. Сериозно, ако не сте правили такива неща не си мислете,че е лесно, хващаш някъв ъглошлайф с шкурка търкаш, пръскаш и си готов. Наистина работата не е толкова сложна, ако си я правил. Всъщност, трябва тези дълбоки драскотини да се китосат, да се изтърка с водна шкурка и да се пръсне със спрей и лак. Бих го направил, както съм го правил на доста хора от форума и СтЗ, но не съм в БГ. Така, че търсете майстор...но да не е с ъглошлайф :D
Popopopopo
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от muhogon »

realprofesora написа: Съб Авг 18, 2018 1:36 am
muhogon написа: Пет Авг 17, 2018 16:39 pm Ако имаш малък ъглошлайф, вземаш един диск от шкурка, изтъркваш хубаво, пръскаш боя и лак, и си готов! Ако искаш, ще те насоча към едно място, но няма да е без пари, може да ти се види скъпо!
Ще ти викам Майтапчията с ъглошлайфа. Сериозно, ако не сте правили такива неща не си мислете,че е лесно, хващаш някъв ъглошлайф с шкурка търкаш, пръскаш и си готов. Наистина работата не е толкова сложна, ако си я правил. Всъщност, трябва тези дълбоки драскотини да се китосат, да се изтърка с водна шкурка и да се пръсне със спрей и лак. Бих го направил, както съм го правил на доста хора от форума и СтЗ, но не съм в БГ. Така, че търсете майстор...но да не е с ъглошлайф :D
Нищо му няма, ще вземе по-ситна шкурка ако трябва, защо да търка ръчно? С ъглошлайфа ще го отстрани идеално и равномерно, после ще е лесно боядисването и лака! Чак пък и кит да слага, туй да не е нагъната ламарина, дебелостенна джанта е, ще отнеме стотни от повърхността!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от nike718 »

realprofesora написа: Съб Авг 18, 2018 1:36 am
muhogon написа: Пет Авг 17, 2018 16:39 pm Ако имаш малък ъглошлайф, вземаш един диск от шкурка, изтъркваш хубаво, пръскаш боя и лак, и си готов! Ако искаш, ще те насоча към едно място, но няма да е без пари, може да ти се види скъпо!
Ще ти викам Майтапчията с ъглошлайфа. Сериозно, ако не сте правили такива неща не си мислете,че е лесно, хващаш някъв ъглошлайф с шкурка търкаш, пръскаш и си готов. Наистина работата не е толкова сложна, ако си я правил. Всъщност, трябва тези дълбоки драскотини да се китосат, да се изтърка с водна шкурка и да се пръсне със спрей и лак. Бих го направил, както съм го правил на доста хора от форума и СтЗ, но не съм в БГ. Така, че търсете майстор...но да не е с ъглошлайф :D
Професора е човека за джантите, той направи моите, станаха супер, но си е работа за цял ден.Жалко че не е в БГ.
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от PTS »

Благодаря на всички за отговорите, но ми трябва читав и изпробван майстор, а не как да си го направя сам...

Професоре - след колко време се връщаш? Не ми е ултра спешно по принцип.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от realprofesora »

PTS написа: Нед Авг 19, 2018 10:43 am Благодаря на всички за отговорите, но ми трябва читав и изпробван майстор, а не как да си го направя сам...

Професоре - след колко време се връщаш? Не ми е ултра спешно по принцип.
Няма да е скоро
Popopopopo
georgitrifonov
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Авг 03, 2023 9:33 am

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от georgitrifonov »

Здравейте. Дали няма някакви спрейове, че не ми се занимава да шлайфам :)
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Отстраняване на драскотини от джанта

Мнение от didka »

В Багира има колкото искаш, и не само там...
Dog drags - no tracks...
Публикувай отговор