ТПТ Мозила

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

ТПТ Мозила

Мнение от SniperBeta »

Бях си обещал повече никога да не ъпдейтвам "огнената лисица", ама реших да изменя на себе си и да сложа последния съществуващ ъпдейт. Сега искам някой да ме светне къде по дявол са ми всички сайтове от лентата горе (не букмарковете), за да си ги копирам отделно и да сложа по-стара версия на Мозилата. Също така си искам юзър неймовете и пасовете за всеки сайт да си стоят. Аз не мога да ги намеря. :?
Аватар
etso
Потребител
Потребител
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:44 pm
Местоположение: 6000
Обратна връзка:

Re: ТПТ Мозила

Мнение от etso »

Напиши в Run %appdata% , папката Mozilla ти трябва.
http://valid.x86.fr/3yqhl3
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: ТПТ Мозила

Мнение от sawo »

Досега не е имало проблем с ъпдейтването, но за всеки случай е добре да се ползва FEBE addon-a, който прави бекъп на целия профил всеки ден или когато му кажеш и ако нещо се сбози за 10 секунди всичко е на лице :)
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: ТПТ Мозила

Мнение от PoSSeSSeD »

Абе и аз точно щях да отправя запитване за тая Мозила. Кое точно от папките й ми трябваше, че като го копирам и го сложа на друг PC, да ми се запазят същите букмаркс ? Подозирам, че е сищия проблем като по-горния ама ако може малко по обяснение като за идиот :roll:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: ТПТ Мозила

Мнение от sawo »

Ами виж поста на etso, той вече е казал :)
Ако пък е само за bookmarks отиваш на bookmarks > manage bookmarks и там в прозореца има file > export / import
Публикувай отговор