Монтиране на интериорни врати.

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
Публикувай отговор
gild
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 10:42 am

Монтиране на интериорни врати.

Мнение от gild »

Монтиране на интериорни врати ... тоя папагал се казва Йонко, съвсем случайно попаднах на него от една обява в багирата. Ето му телефона: 0898 / 718313 ... не се лъжете да се хващате с този мошенник. Има някаква мнима бригада, не останах доволен. Доведе ми един шпакловка джия ... Иван май се казваше ей тва му е телефона: 0897 / 881934 ... още го чакам да ми завърши шпакловката вече четвърти месец. Бягайте от тези като дявол от тамян. Банда нещастници са.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Монтиране на декоративни врати.

Мнение от realprofesora »

Kaжи точно от какво си недоволен да знаем какъв е проблема.И заглавието ти е такова ,сякаш извършваш монтаж на врати.По -добре го смени с нещо от сорта -Мошеници -бягайте надалеч. :spank:
На мен като ми монтираха врата падна яко къртене на панела щото вратата ми е от най-широките -1метър.Човека се уби от работа, но му дадох уговорената сума -100лв.Сам си я шпакловах , защото имаше дооформяне с гипсокартон отвън и отвътре.
Popopopopo
gild
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 10:42 am

Re: Монтиране на интериорни врати.

Мнение от gild »

Ами не съм доволен от цялата им бандичка. Като започнеш от това да се оговорите утре в 8 да ти прати "майсторите" и после цяла седмица не си вдига телефона, ни вест ни кост от тези "майстори" и след една седмица ... ти излиза с номера и .. не съм си чул телефона. Праща ти един да се върти 1-2 часа, изчезва и така цялата процедура се повтаря на ново. Тоя с спакловката ми я накълва цялата, виках друг майстор да ми я оправя и довършва защото и той .. "утре сутринта в 8 съм у вас" и вече четвърти месец ни вест ни кост и от него.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Монтиране на интериорни врати.

Мнение от realprofesora »

Трябвало е още 1вия път като не си дигне телефона и да го отрежеш и да си потърсиш друг монтажник.На мен в Баумакс, като си закупувах вратата ми препоръчаха един "самотен воин", който се трепа от 11 до 21ч. с почивка от 14 до 16ч. и сам я монтира.Даже не беше с професионален къртач, а с тези от по 120 лв ,който го имам съвсем същия ,даже му подарих 1 шило от моите.После вратата на хола сам си я къртих и монтирах ,със съдействието на приятел-иначе къртенето те убива.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Popopopopo
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Монтиране на интериорни врати.

Мнение от sawo »

От 11 до 21... тоз човек нещо да не се е объркал 8O Аз изкъртих вкъщи старата каса за 3 или 4 часа, като хората после които ми монтираха вратата [около 2 часа работа] казаха че те биха се справили най-много за час по-бързо и то защото аз малко неправилно подходих отначало... щом за 10 часа прави една врата май трябва верно да смени професията :)
Публикувай отговор