Относно лицето cover1987

Този форум служи за помощ на потребителите да се ориентират в коректноста както на продавачите така и на купувачите.
Правила на форума
Опишете с две - три думи случката. Пример за заглавие: името - некоректен продавач или купувач и т.н. Не слагайте линкове към купува/продава форума тък като се самозатрива на всеки 30 дни. Имайте на предвид че материята е доста специфична, публикувайте мнения при минимум две проведени обаждания или съобщения с ответната страна.
Заключено
Аватар
Ivanoff
Потребител
Потребител
Мнения: 281
Регистриран на: Вто Сеп 14, 2004 11:35 am
Местоположение: The Moon
Обратна връзка:

Относно лицето cover1987

Мнение от Ivanoff »

Гледам го човечеца cover1987 е напускал бая обяви в форума , та да ви кажа да имате едно наум с него.
Преди време взех едно РС от него , измъкна го от един гараж и ме увери на 100% че всичко му работи , давал го в сервиз да го пробват и всичко било ОК.
Взех го аз уж на мъжка дума от един град сме все пак , прибрах се пускам го и няма никой.
Звъннах му преди да го разчарковам да видя какво ще ми каже и мишока вика че не ми е дал компютър а кутия пълна с части и на късмет ако нещо бачка :) и заяви да не го притеснявам повече.
Не ми се занимава с глупости за 50-60лв. , че така ще го притесня да му напукам врата.
Ако някой взема нещо от него хубаво да гледа и пробва.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Относно лицето cover1987

Мнение от realprofesora »

Mи в обявите пише че всичко е отлично, картина , звук, 100 канала, перфектно състояние.внос от Германия
Но щом те е измамил ще гледаме да се пазим. На мен специално не ми се е случвало досега за цената на която продавам някой да не хареса стоката или услугата която предлагам , но ако нещо такова стане веднага връщам парите на човека. Даже наскоро мой роднина искаше да му продавам ЦД за кола на Опел оргинално , но ми каза че работело "когато си поиска "и отказах да го продавам с уговорка за изправно.
В тази криза яко мамене става.На пазара за коли съм слушал какви ли не приказки за разни чаркалъци, уверяват те че точно това е за тебе.....Пазете се братя иначе сме потенциална жертва :angry:
Popopopopo
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Относно лицето cover1987

Мнение от besniaa »

Не е лошо да се напука вратлето на такъв тип хора.
А ЦД ориг за Опел , ако твоя човек го продава - дай някаква цена, че искам такова.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Относно лицето cover1987

Мнение от didka »

Жоре на пазара руския гледах преди няколко месеца опелско цд беше като ново обаче не чете мп3 и се отказах.
Dog drags - no tracks...
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Относно лицето cover1987

Мнение от didka »

А относно продавача пише отлично състояние,а на снимката хладилника като са го разтоварвали се едно са ги пускали от буса на земята направо. :lol:
Dog drags - no tracks...
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Относно лицето cover1987

Мнение от PTS »

Получи БАН по IP и забрана за ползване на акаунта.
Заключено