Ламбда сонда и разхода на газ

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
emzo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1275
Регистриран на: Вто Авг 17, 2004 22:05 pm
Местоположение: Over the net

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от emzo »

Цъ, няма.
Няма да има акциз, поне последно така се говореше.

Ееей sawo, голямо злобеене към алтернативните горива :mrgreen:
диагностика на автомобили
ремап/ OBD тунинг /EGR Off
ремонт на компютърна техника
профилактика на PS3/4
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от sawo »

Дано е така наистина, че иначе ще се дигнат цените на един куп стоки и услуги :)
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от mupk0 »

И да се вдигне цената на метана разход под 16-17лв за моята кола на метан е оправдан спрямо газ.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от admin »

Един колега си взе една кошница за семейна кола, BMW - комби 2000 година мисля, че беше. Даде за нея 15к - 16000 лв. 350 коня била, страшно чудо. Онзи ден се разправяхме за коли, вика 30 на 100 газ горя и той я кара само градско. В офиса и викаме: ламята спаска :haha:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от sawo »

mupk0 написа:И да се вдигне цената на метана разход под 16-17лв за моята кола на метан е оправдан спрямо газ.
Така е, ама последния път като се дигнаха много цените на горивата бакшишите бяха първите, които дигнаха цените, нищо че карат на метан :mrgreen: Сега ако дигнат цените на метана, направо не ми се мисли :)
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от realprofesora »

admin написа:Един колега си взе една кошница за семейна кола, BMW - комби 2000 година мисля, че беше. Даде за нея 15к - 16000 лв. 350 коня била, страшно чудо. Онзи ден се разправяхме за коли, вика 30 на 100 газ горя и той я кара само градско. В офиса и викаме: ламята спаска :haha:
На това му се вика: Имал бол пари -дал.
Popopopopo
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от mupk0 »

sawo написа:
mupk0 написа:И да се вдигне цената на метана разход под 16-17лв за моята кола на метан е оправдан спрямо газ.
Така е, ама последния път като се дигнаха много цените на горивата бакшишите бяха първите, които дигнаха цените, нищо че карат на метан :mrgreen: Сега ако дигнат цените на метана, направо не ми се мисли :)
То и те ще са първите ,които ще се вдигнат на бунт :) Да не забравяме,че дори в момента в Ловеч е 2.02лв/кг :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от sawo »

mupk0 написа:
sawo написа:
mupk0 написа:И да се вдигне цената на метана разход под 16-17лв за моята кола на метан е оправдан спрямо газ.
Така е, ама последния път като се дигнаха много цените на горивата бакшишите бяха първите, които дигнаха цените, нищо че карат на метан :mrgreen: Сега ако дигнат цените на метана, направо не ми се мисли :)
То и те ще са първите ,които ще се вдигнат на бунт :) Да не забравяме,че дори в момента в Ловеч е 2.02лв/кг :)
И да се бунтуват и да не се бунтуват, няма вече кой да им обърне внимание. Кажат ли управляващите на управляващите да се дигнат цените никой и нищо няма да ги спре.
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Re: Ламбда сонда и разхода на газ

Мнение от Lexx »

admin написа:Един колега си взе една кошница за семейна кола, BMW - комби 2000 година мисля, че беше. Даде за нея 15к - 16000 лв. 350 коня била, страшно чудо. Онзи ден се разправяхме за коли, вика 30 на 100 газ горя и той я кара само градско. В офиса и викаме: ламята спаска :haha:
Тя тази кола не е взета за да прави малък разход.При 4.4 литра двигател V8 няма как да е икономична кола.Идеята на такъв тип коли е да доставят удоволствие от шофирането.
Който не се е качвал на кола с голяма кубатура на двигателя няма да ме разбере.
Публикувай отговор