Добавка за масло bardahl

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
georgi_1986
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 76
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 am

Добавка за масло bardahl

Мнение от georgi_1986 »

Здравейте, знаете ли къде в нашия град продават продукти на фирмата за автомобилни масла и добавки bardahl :?:
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от belata »

А защо трябва да е точно на Бардал? Има доста други фирми за добавки.Иначе можеш да си поръчаш Бардал от почти всеки по голям магазин за авточасти.Имат представителство в Раднево.
georgi_1986
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 76
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 am

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от georgi_1986 »

Ами добри отзиви съм чул за тази марка.
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от belata »

georgi_1986 написа:Ами добри отзиви съм чул за тази марка.
Трябва да ти кажа че всичко е просто реклама,добавките в повечето си видове са почти еднакви.Изключение правят само някои специализирани препарати.
georgi_1986
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 76
Регистриран на: Пет Май 10, 2013 10:12 am

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от georgi_1986 »

up
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от Roshavv »

georgi_1986 написа:up
ако намериш представител с Стара Загора пиши едно лично... маслата им са перфектни...само с такова се кара моторчето :cheers:

а за добавки ... на мото събора бяха дошли политрон и демонстрираха тяхна добавка... 90лв струва и се налива през 3 смени на маслото... наистина това което показаха на тестовете ПРЕД ОЧИТЕ НИ бе доста впечетляващо...

а до другия колега: НЕ Е САМО РЕКЛАМА... развитие се нарича...прогрес... хората откриват нови неща... :cheers:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от realprofesora »

Roshavv написа:
georgi_1986 написа:up
ако намериш представител с Стара Загора пиши едно лично... маслата им са перфектни...само с такова се кара моторчето :cheers:

а за добавки ... на мото събора бяха дошли политрон и демонстрираха тяхна добавка... 90лв струва и се налива през 3 смени на маслото... наистина това което показаха на тестовете ПРЕД ОЧИТЕ НИ бе доста впечетляващо...

а до другия колега: НЕ Е САМО РЕКЛАМА... развитие се нарича...прогрес... хората откриват нови неща... :cheers:
Хело колега , заинтригува ме , какви са тези тестове, ако може малко по-подробно да разкажеш, ще съм благодарен.
Popopopopo
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от belata »

Polytron наистина са добри но и скъпи,добри са и Хадо добавките за керамично покритие!
sashkyyy86
Потребител
Потребител
Мнения: 129
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 10:31 am

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от sashkyyy86 »

Аз работя в магазин за авточасти,намира се в бензиностанция ОК до новия мол,работя със поръчка за Bardahl i Motul,взимам ги от официален представител който не е от Стара Загора ;)
Ако има интерес пишете,питайте...добавките на Bardahl са най-добрите,както за гориво така и за масло.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от realprofesora »

sashkyyy86 написа:Аз работя в магазин за авточасти,намира се в бензиностанция ОК до новия мол,работя със поръчка за Bardahl i Motul,взимам ги от официален представител който не е от Стара Загора ;)
Ако има интерес пишете,питайте...добавките на Bardahl са най-добрите,както за гориво така и за масло.
Ako ни разясниш малко повече за качествата на добавките които предлагаш, може би ще заинтригуваш някой от нас.
Например на моята кола която не гори масло и се кара на газ, с какво могат да помогнат твоите добавки?
Popopopopo
sashkyyy86
Потребител
Потребител
Мнения: 129
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 10:31 am

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от sashkyyy86 »

Колега,аз принципно не приемам добавките за масло,за мен лично са ненужни и не бих ползвал.Иначе да те убеждавам в това Bardahl каква марка е...не мисля да го правя.Има толкова изписано,и толкова много е казано за тях..аз ги поръчвам тези добавки,не ги подържам,понеже хората неразбират(повечето) и не се търсят толкова много,ако някой иска мога да му поръчам,по скоро писах тук като услуга,неискам да печеля пари от тази работа ;)
Sparco_stz
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Юни 13, 2012 18:25 pm

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от Sparco_stz »

Бардал има в един сервиз до кат първия голям отстраната на светофара също е и гумаджииница
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Добавка за масло bardahl

Мнение от Roshavv »

realprofesora написа:
Roshavv написа:
georgi_1986 написа:up
ако намериш представител с Стара Загора пиши едно лично... маслата им са перфектни...само с такова се кара моторчето :cheers:

а за добавки ... на мото събора бяха дошли политрон и демонстрираха тяхна добавка... 90лв струва и се налива през 3 смени на маслото... наистина това което показаха на тестовете ПРЕД ОЧИТЕ НИ бе доста впечетляващо...

а до другия колега: НЕ Е САМО РЕКЛАМА... развитие се нарича...прогрес... хората откриват нови неща... :cheers:
Хело колега , заинтригува ме , какви са тези тестове, ако може малко по-подробно да разкажеш, ще съм благодарен.
http://www.youtube.com/watch?v=S9TAGO1T7fE
такъв тест само че с най новата политронска добавка за бензинови масла.... с няколко вида масла се пробва и ефект на предпазване от износване нямаше... после се сипва добавка и..!!!!.. се замисляш кога си сменял маслото и защо изобщо... като гледаш клипчета е едно... а друго е ти да натискаш ръчката и да виждаш разликата.... за всякакви двигатели имаха добавки...
http://www.youtube.com/watch?v=jFNheTqdoBM#t=796
Публикувай отговор