Търся майстор за ВИК

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Търся майстор за ВИК

Мнение от Nirvana »

Търся майстор за ВИК на моноблок. Демонтаж + монтаж на нов. Моля за номера на хора, които си разбират от работата.
Не е за мен, а за възрастни хора. При други обстоятелства и аз бих се захванал, но няма кога.

Благодаря предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся майстор за ВИК

Мнение от realprofesora »

Nirvana написа:Търся майстор за ВИК на моноблок. Демонтаж + монтаж на нов. Моля за номера на хора, които си разбират от работата.
Не е за мен, а за възрастни хора. При други обстоятелства и аз бих се захванал, но няма кога.

Благодаря предварително!
Ако всичко е купено и комплектовано(съединителна тръба гофрирана, силикон, закрепящи видии и дюбели, гъвкава връзка и спирателен кран.). -60лв ще струва демонтажа(включва и изхвърляне на боклука) и монтажа на новия.
Долу пода след демонтажа на старото гърне равен ли ще е или ще изиска допълнителна обработка?
Popopopopo
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся майстор за ВИК

Мнение от Nirvana »

realprofesora написа:
Nirvana написа:Търся майстор за ВИК на моноблок. Демонтаж + монтаж на нов. Моля за номера на хора, които си разбират от работата.
Не е за мен, а за възрастни хора. При други обстоятелства и аз бих се захванал, но няма кога.

Благодаря предварително!
Ако всичко е купено и комплектовано(съединителна тръба гофрирана, силикон, закрепящи видии и дюбели, гъвкава връзка и спирателен кран.). -60лв ще струва демонтажа(включва и изхвърляне на боклука) и монтажа на новия.
Долу пода след демонтажа на старото гърне равен ли ще е или ще изиска допълнителна обработка?
Доколкото знам, тъй като не съм ходил може би ще иска лека корекция на фундамента. Досега гърнето не е било директно на земята, а е било повдигнато малко.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Търся майстор за ВИК

Мнение от realprofesora »

Ами след обработката на основата ще има технологично време за съхнене на обработващия материал и може тоалетната да се наложи да не функционира 1-2 дена. Това трябва да се знае. Ако искат хората да се вдигне на определена височина -също трябва да се прави допълнителен фундамент което усложнява работата-съответно цената за изработка и време.
Ако решиш нещо -телефона ми е в подписа.
Popopopopo
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Търся майстор за ВИК

Мнение от Roshavv »

Nirvana написа:Търся майстор за ВИК на моноблок. Демонтаж + монтаж на нов. Моля за номера на хора, които си разбират от работата.
Не е за мен, а за възрастни хора. При други обстоятелства и аз бих се захванал, но няма кога.

Благодаря предварително!
0895 754769 - Станко Няма да има ядове :cheers:
Публикувай отговор