Препоръчайте фитнес

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
tortinka2
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Сеп 01, 2014 12:30 pm

Препоръчайте фитнес

Мнение от tortinka2 »

Привет на всички. Търся фитнес, който да има освен кардио и силови уреди аеробик зала, в която да има примерно тае-бо, аеробика, сайклинг, ей такива. Сещате ли се за други фитнеси освен House of sport и Pure, които да са в по-централната част на града и да предлагат това? :)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте фитнес

Мнение от admin »

Има две мисля в града:


House of sport - намира се в малкия железник, другата е на центъра зад съда.
"There is no 'patch' for stupidity."
Lakers
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2014 11:06 am
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте фитнес

Мнение от Lakers »

Искам да запитам в Казански къде има фитнес зали, и има ли изобщо в квартала или са в близост, имате ли представа сега новият парк който ще се строи дали ще има места за спорт. Като цяло квартала става ли за живеене имам намерение да се местя там и ще е удобен ли до центъра на града пеша, както и ще се намери ли място където да тренирам. За малки деца и кучета какво ще кажете има ли детски градини и училища.
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте фитнес

Мнение от HyBRiD-X »

Ето тук имаш финтес зала, намира се буквално над Казански. До преди година беше добре, сега не знам как е, че нямам никакво свободно време за това.
NDragov
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Яну 13, 2011 21:06 pm
Местоположение: Stara Zagora

Re: Препоръчайте фитнес

Мнение от NDragov »

HyBRiD-X написа:Ето тук имаш финтес зала, намира се буквално над Казански. До преди година беше добре, сега не знам как е, че нямам никакво свободно време за това.
Да, Energy-то е хубав фитнес.
Lakers
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2014 11:06 am
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте фитнес

Мнение от Lakers »

Мерси много видях го къде се намира мисля, че е близо и ще ми свърши работа. Надявам се само да е горе доло достъпен, и цената да е добра.
Lakers
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2014 11:06 am
Обратна връзка:

Re: Препоръчайте фитнес

Мнение от Lakers »

A дали ще може да ми кажете освен този Energy друг има ли в казански или в близост?
Публикувай отговор