Честит празник!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Честит празник!

Мнение от muhogon »

Честит празник на всички, които, малко или много, все още се чувстват българи!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Честит празник!

Мнение от admin »

Честит празник и от мен!
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Честит празник!

Мнение от Magas »

Честит и от Мен?
Имам един въпрос,какво означава да си българин аз лично се чувствам преди всичко,гражданин космополит,от колкото краен патриот,имам предвид хора като @realprofesora.
Аз смятам,че крайния патриотизъм не води до нищо хубаво.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Честит празник!

Мнение от realprofesora »

Честит Празник! Закъснях малко, работих цял ден.
Та сутринта викам на един комшия честит празник, той вика А то пък един празник. Викам му знаеш ли че ако не беше Съединението сега можеше да се поздравяваме на турски....Еми човека просто си няма понятие за какво иде реч. освен 1ви май и 9ти септември друго не знае. Болшинството комшии с които говорих днес, а помня и мин. година са си с промити соц мозъци. Прост народ-слаба държава.
Popopopopo
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Честит празник!

Мнение от muhogon »

Magas написа:Честит и от Мен?
Имам един въпрос,какво означава да си българин аз лично се чувствам преди всичко,гражданин космополит,от колкото краен патриот,имам предвид хора като @realprofesora.
Аз смятам,че крайния патриотизъм не води до нищо хубаво.
Няма такова животно, като "краен" патриотизъм, патриотизмът си е патриотизъм, или е нещо друго! Това са новите измишльотини, на неолиберастката, еврогейска система - загърбване на патриотизма, и претопяване в една аморфна маса, без минало и без бъдеще, наречена глобализъм, космополитизъм, и какви ли не още изъм, за да се стигне накрая до идиотизъм! Ако човек не знае откъде идва, няма да знае и накъде отива! И ако хората преди 106 години са разсъждавали като космополити, сега просто нямаше да я има и България!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Публикувай отговор