Професора се завръща в България

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Професора се завръща в България

Мнение от didka »

В момента ти се опитваш да държиш сметка, а и според свободата на словото, която споменаваш, и аз имам право на мнение, нали? Сам си противоречиш.
Dog drags - no tracks...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Професора се завръща в България

Мнение от realprofesora »

Здравейте отново,
Всъщност завръщането ми ще се отложи за неизвестно време. Короната ни разката фамилийките. Два полета ми отмениха. кога ще ми върнат парите, не се знае. Добре, че работодателя ми излезе човек и ме върна на работа. Сега и с квартирата ми помага.....изобщо, само добрини.
Та зависи от Короната гадна кога ще се върна, засега не виждам смисъл при създалата се ситуация....и без това такива като мен ги низгвернаха, макар, че аз още преди Нова година си бях решил да си идвам, а не заради вируса.
Е хайде, засега се пазете и вярвайте в по-доброто бъдеще, Наздраве!
Popopopopo
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: Професора се завръща в България

Мнение от belata »

Динко,отива си тоя свят,не ти трябва да си идваш,той и Октопода затвори,ще видим във Валхала...
victor12
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Ное 26, 2018 18:46 pm

Re: Професора се завръща в България

Мнение от victor12 »

realprofesora написа: Вто Мар 31, 2020 1:28 am Здравейте отново,
Всъщност завръщането ми ще се отложи за неизвестно време. Короната ни разката фамилийките. Два полета ми отмениха. кога ще ми върнат парите, не се знае. Добре, че работодателя ми излезе човек и ме върна на работа. Сега и с квартирата ми помага.....изобщо, само добрини.
Та зависи от Короната гадна кога ще се върна, засега не виждам смисъл при създалата се ситуация....и без това такива като мен ги низгвернаха, макар, че аз още преди Нова година си бях решил да си идвам, а не заради вируса.
Е хайде, засега се пазете и вярвайте в по-доброто бъдеще, Наздраве!
Стой си там.Скандинавците са параноици на тема сигурност, както си забелязал сигурно вече. Другото което знаеш е че точно защото са параноици на тема сигурност , гледат да няма паднали извън борда. Социалната система е бетон. Вади големият арсенал от услуги и ги започвай.
Хората там имат пари и нямат време ;) https://mittanbud.no/?finn=true
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Професора се завръща в България

Мнение от Bul-Dog »

Чат-пат сме тука, чат-пат четем...
А за малко такава НОВИНА да изтървем!?
Кво ли няма да измислят пустите му капиталисти да задържат един ценен кадър....

Професоре, Човеко, искрено ме зарадва че се връщаш!!!
И да, сега кръчмите не работят- сега малко нещо сме се поуплашили и позатворили....Но кой по-добре от оптимист като тебе не знае, че отново Слънце ще изгрее.
Ще празнуваме завръщането ти!!!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
victor12
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Ное 26, 2018 18:46 pm

Re: Професора се завръща в България

Мнение от victor12 »

didka написа: Нед Мар 29, 2020 23:01 pm В момента ти се опитваш да държиш сметка, а и според свободата на словото, която споменаваш, и аз имам право на мнение, нали? Сам си противоречиш.
Какво нормално намираш в България ? Кое е по-нормално и кое е по-ценно според твоите виждания ? Човешкото време намираш ли го като по-ценен ресурс ? Кое е по-нормално , държавата да ти е основен износител на автомобили например и годишната заплата на работника(независимо дали е учител,инженер и т.н.) да стига за въпросният нов автомобил или времето да ти е евтино и да го губиш в поправка на неща които някой е забравил че е произвел ? Смяташ ли че българската реалност за работника е такава заради нищоправенето и нищопроизвеждането ? Интересно ми е как мислиш ?
Публикувай отговор