Проект баня?

Раздел за хора които обичат да си правят нещата сами. Обмяна на идеи и предложения как да си направиш нещо сам.
Публикувай отговор
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Проект баня?

Мнение от bsbs »

Предложете софтуер за проектитане на баня.Магазините за фаянс имат такъв,но искат 50 кинта за проект.
Ако закупя фаянса от тях проекта ще е безплатен, но мен ме интерисува колко квадрата от даден размер плочки да си закупя,и как най-добре да се наредят в зададена квадратура.
Пробвах с една руска , но размерите на плочките им не се предлагат на пазара.Добре ще е да си задаваш сам размера на плочката ако няма богата библиотека програмата.
Благодаря предварително!
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Проект баня?

Мнение от marta12 »

Пробвай някой майстор да ти го направи. Не съм сигурна, че ще стане точно 3D но поне може ако имаш идея за плочки да ти сметне, коя плочка на каква височина ще е - имам предвид отделните шарки и като ги наложиш може да се опиташ да си го представиш. За целта обаче трябва първо да са купени плочките, което не знам дали те устройва де.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Проект баня?

Мнение от admin »

Някъде гледах нещо подобно, но и аз не останах доволен. Отидох в един магазин, платих на истина 50 лв и я карах да ми върти разни плочки. Установих обаче, че е до устройството пред монитора. Човека имаше някакво виждане, веднага каза това няма да отива, имаме еди си каква серия, чакай да пробваме с нея. След това завъртя друга и заспа.
"There is no 'patch' for stupidity."
Joezy
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Авг 19, 2020 18:42 pm

Re: Проект баня?

Мнение от Joezy »

На нас също в магазин ни направиха проект. Плюс е това, че хората си разбират от работата и могат да дада професионално мнение
anna_plachkova
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Яну 12, 2023 14:11 pm

Re: Проект баня?

Мнение от anna_plachkova »

Здравейте, ние с мъжа ми правихме ремонт на банята и закупихме плочките си от магазин всичко за банята В*****, където ни направиха проекта безплатно. Момичетата са много любезни и наистина разбират от работата си. Изключително очаровани сме от целия продуктов асортимент в магазинал.
Последно промяна от PTS на Нед Яну 29, 2023 20:27 pm, променено общо 1 път.
Причина: Реклама
Публикувай отговор