Какво е сънят?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Какво е сънят?

Мнение от admin »

На скоро се бях замислил точно за сънищата. Беше ми се случило т.е. често ми се случва, от някъде чуя някое изречение което даже и не ми прави впечатление, но вечерта в съня ми присъства точно това изречение покрай някоя случка или просто ей така. На сутринта си мисля, толкова ли голямо впечатление ми е направило, че чак и да го сънувам. На пръв поглед не е нещо кой знае какво.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Какво е сънят?

Мнение от sawo »

Ако си пpетоваpeн се случва да сънуваш опpеделени неща от миналия ден даже и да не са толкова важни. Можеби мозъка е толкова пpeтоваpен, че вместо да се напpяга да мисли някакви луди сънища, скалъпва нещо набъpзо от това, което има под pъка :)
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Какво е сънят?

Мнение от frvx »

С 2 думи сънят е пътешествие. По някой път с цел, друг път просто разходка. Пътешествие в което астралното тяло пътува, в съня няма граници. Астралното тяло пътува с пъти по - бързо от физическото такова в съня. За това има случай когато както си някъде си в съня и изведнъж си, и другаде едновременно и настъпва объркване. Видях че сте писали и за дежа вю. Дежа вю - то далеч не е това както го описват учените (объркване на две части от мозъка, тази която възприема моменти и тази която си спомня минали). Дежа вю - то всъщност е "спомен" от това когато душата е "прочитала" плана си. Ако човек е видял и бъдещето в съня си се усеща следователно същия ефект както беше написал някой. Не знам дали тези неща са се споменали в темата просто реших да ги напиша.
Публикувай отговор