Какво е сънят?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

vandala написа:Често съм санувал как падам от високо и осещам как стомаха ми се обръща и ако не се събуждам в леглото щях да си помисля че ще се събудя в моргата
И аз това много пъти го сънувам. Почти 3 от 7 дни в седмицата :?
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Никога не съм падъл от високо но точно от тези сънища знам какво е чувството.Понякога ми се е случвало да контролирам съня си,просто така помисляси нещо и то се случва това е много яко! :D
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Странното при мене е, че не си спомням сънищата. Знам само, че всичките ми сънища, които съм си спомнил са били кошмари. Най-често срещаният ми сън е точно това как падам от една сграда. Винаги е едно и също, до най малкият детайл. За сметка на това, че не си спомням сънищата пък имам мн така наречени дежавута. Може да се каже, че всеки ден имам най малко по 2. Познавам хора, които никога са нямали, а на мене ми се случва толкова често. По едно време взех да се чудя дали това е нормално или аз съм нещо @@@.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Хах сега се сетих още нещо. В повечето ми сънища се сънувам, гледайки се отстрани.
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Четох някъде,че ако вечер преди да си легнеш вземеш
снимка на някой който познаваш и си мислиш за него преди
да заспиш след това има голяма вероятност да го сънуваш.
Също вече има изобретения които могат да те накарат да сънуваш
приятни сънища със звезди. :D :D
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Kyuku написа:Също вече има изобретения които могат да те накарат да сънувашприятни сънища със звезди. :D :D
Че какво им е приятното на звездите 8O
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Явно не ме разбра.Под приятни сънища имам впредвид
например ти и Дженифър Анистън в леглото. :D :D
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Когато сънувам нещо и се събудя първите 10 секунди помня всичко до най- малкия детаил но после всичко изчезва и ако се помъча да си спомня почва да ме боли главата.Но сънищата не изчезват те се заравят някъде в под съзнанието и не се знае кога ще се покажат отново. :?
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

:wink: Няма те идея колко добре е това че ви се случват тези неща.
Във вас настъпват промени и то в положителни. Един е по напред от друг, но в общи линий следвате един и същи път. Ще ви се случат още толкова интересни неща и ще научите още много, а ще искате да знаете още повече.

Кажете ми на колко године сте.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Много добре е че сънувате, сънищата са един друг свят който тук таме сме засегвали в разни теми. PoSSeSSeD може сънят ти един ден да стане реалност, ако не в този то в следващия живот за това почни да медитираш така връската ти с твоя аз ще бъде по-чиста и ще можеш да разбереш съня си. За всеки който несънува значи тази връска е почти прекъсната и трябва да я възтанови ... това става с медитация най вече. Добре е че почвате да се интересувате от тези неща ... :wink:
Не са важни отговорите който ще получите, а въпросите който задавате, защото всеки следващ въпрос отговаря по мъничко на предния :roll:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Ами аз съм почти на 18 остават ми 2 месеца. Много пъти съм се питал, какво значат сънищата ми, но обикновенните справочници не ми помогнаха.
Admin, аз се опитах да започна с медитация, но се оказа, че не знам как. Не ми е оставало време да се задълбоча в търсене на начини как се прави, иначе съм много заинтересуван от нея и през повечето си свободно време се ровя за неща свързани с нея.
ПС ако знаете някой сайт където е описано в какво се състой медитацията ще съм ви благодарен.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Аз съм на 15.Имал съм сънища с приятели които поснавам от 8 години те и аз стоим но в един друг свят същевременно познат и непознат доста е странно.
Аватар
eNforcer
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 2:36 am
Местоположение: Наоколо....

Мнение от eNforcer »

Ха ха... Сега се сетих за един мноо шашав съм :lol: Та значи аз със един приятел спираме на една бензиностанция с един опел, и влизаме в супремаркета и отиваме да купуваме пържени фъстъци. Интересното в случая е че ги продават на една лафка отвсяккъде обградена със стомана (все едно е брониран камион :lol: ) в следващия момент започват да ни гони някаквъв гологлав тип. Качваме се в колата и отпращаме към близкото нанагорнище... Оня се качва във много яркозелена лада :!: и почва да се изкачва по нанагорнището ама със мноооооо голям зор (а то има само 10-15 градуса наклон) в следващия момент ние двамата заедно със колумбиеца и М'глата лющим ракия в една хижа някъде на майната си 8O :!: след това идва оня със ладата спира като диво прасе пред входа на хижата и така свърщва сънят.... Ако можете да ми обясните тоя сън браво ви казвам :lol:
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

eNforcer много е объркано, тука трябва някой експерт. :D
В сънищатата ми много често ми се е случвало да бягам от някой или
от нещо.Но като бягам стоя на едно място или бягам много бавно и колкото и да се опитвам да бягам по-бързо - не става, просто се
влача. 8O
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

eNforcer това е най-откачения сън които съм чувал.Мога само да ти кажа че много хора сънуват че бягат от нещо.
Публикувай отговор