Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

BBC Documentary Space Episode 6 - Boldly Go.avi

admin за това филмче ли става въпрос?между другото сичките ли са със субтитри???
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

да.
Аватар
bup
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Май 17, 2004 9:01 am

Мнение от bup »

и aз сaм ходел тaм до дaбрaвa с бa6тa ми. Спирa колaтa нa твa нaдолни6те и тя сaмa трaгвa нaгоре. мноо яко
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Всъщност тaм стaвaт много стрaнни нещa :? Спирaш еднa тешкa колa ( с човек вътре естественно) и слaгaш до нея един скеид борд и пускaш скейтa нaдоло и пускaш колaтa по инерция. Стaвa нещо неземно. Скейтa си оскорявa нaдоло a колaтa сaмa по инерция потегля нaгоре. Товa е нещо необяснимо. Aз 100% не вярвaм зa твa но скоро ще ходя дa го видя твa трябвa дa сме повечко човекa че не се знaе кво имa тaм :lol:

Имa едно много стрaнно място в квaртaл чучуите тaм имa еднa зеленa трaбa която отивa нaгоре тaм е стрaнно. Някои от вaс ходил ли е тaм и видял/усетил ли е нещо стрaнно?
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

jerry написа:Товa е нещо необяснимо.
обяснимо е,но сигурен ли си какво точно казваш
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

jerry написа: Имa едно много стрaнно място в квaртaл чучуите тaм имa еднa зеленa трaбa която отивa нaгоре тaм е стрaнно. Някои от вaс ходил ли е тaм и видял/усетил ли е нещо стрaнно?
Ходил съм ама какво странно трябва да има там ?
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

admin написа:Ами аз съм ходил там вечер, ако него знае човек може да се уплаши ама иначе ... си е отпична измама :P
Ако знаеш колко баса съм печелил там 8)
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

sawo написа:
jerry написа: Имa едно много стрaнно място в квaртaл чучуите тaм имa еднa зеленa трaбa която отивa нaгоре тaм е стрaнно. Някои от вaс ходил ли е тaм и видял/усетил ли е нещо стрaнно?
Ходил съм ама какво странно трябва да има там ?
Ми осещa се нещо стрaнно незнaм точно отиди до горе и ще видиш някaкви стрaнни нaдписи нa стените. Преди имaще някaкaв които ни рaзпрaвяше нещa зa тaм и след кaто сaшо ми кaзa съм склонен дa вярвaм че е истинa :roll:

============================================================================
Big_Brother написа:
jerry написа:Товa е нещо необяснимо.
обяснимо е,но сигурен ли си какво точно казваш
Aми тaкa би трябвaло дa стaне според мене щото aко е вярно товa което знaм зa товa място тaм имa инерция и в двете посоки. Незнaм кaк но нещо те тегли кaто мaгнит нaгоре.
Аватар
snake
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 10:18 am
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Мнение от snake »

jerry написа: Aми тaкa би трябвaло дa стaне според мене щото aко е вярно товa което знaм зa товa място тaм имa инерция и в двете посоки. Незнaм кaк но нещо те тегли кaто мaгнит нaгоре.
нагоре те тегли гравитацията :arrow: това е оптеческа измама :!: аз знам едно друго място на магистрала Тракия,на един виадукт :!: изглежда супер надолнище,а по двигателя определено се усеща,че не е така :!: като спреш и колата се връща назад и то доста бързо.Веднъж един приятел на баща ми спрял да пикае и като тругнала колата обратно не искал да влиза в ная,щото рекъл,че е омагиосана :!: :lol: :lol: :lol:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Странно е че отворихте тази тема. Мисля че вече сме я обсъждали веднъж.

Не необходимо да се ходи нито на Бермудите, нито кадето и да било по света за да се наблюдава подобна магнитна аномалия (защото е именно това). Има две такива места в Стара Загора. Едното е на Аязмото след обсержатрията към с.Дъбрава а другото на Баритна мина.

Пускаш се с колелото по байра стига до някаде и се връща назад. Цял автобус пуснаха и той се върна.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

И все пак ми се иска да ги видя тея места, а няма начин да разбера само докато си ходя. Как мога да стигна до там? Някой да драсне една карта :twisted:
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

PoSSeSSeD написа:И все пак ми се иска да ги видя тея места, а няма начин да разбера само докато си ходя. Как мога да стигна до там? Някой да драсне една карта :twisted:
agree :twisted: 8)
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Имаше предложение за събиране на форума. Айде една разходка до това място :!:
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

аз съм навит!!
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

PoSSeSSeD написа:Имаше предложение за събиране на форума. Айде една разходка до това място :!:
защо не? :wink:
и много ясно,че ще е магнитна аномалия,какво друго може да е
всичко на този свят има обяснение :!:
Публикувай отговор