Виц на деня - Част 1

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от marta12 »

– А сега за какво ще пием - за здравето или за късмета? – Нека пием за късмета, щото ей го на - прасето си беше здраво, но нещо нямаше късмет.... :D
veliqn

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от veliqn »

- Докторе, с разтройство мога ли да пия ракия! - Можеш, ма аз моята си я пия с вода! хаха
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от muhogon »

След няколко години автомобилите ще са с вграден "Фейсбук"... Правиш маневра, правиш задръстване и... моментално ти излиза съобщение:
"27 души считат, че ти си бипец, 32-ма вежливо питат - „Кой ти даде книжка, бе?" и "Публикацията е харесана от патрул на КАТ".
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
veliqn

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от veliqn »

Вчера в дома ми е влизал крадец… Нищо не е взел, но оставил на масата 20 лева и бележка - "Не е хубаво да се живее така." :D
petia11

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от petia11 »

Застанах пред огледалото, усмихнах му се и самодоволно му казах: - Днес е ден за разкрасителни процедури! А то ме изгледа скептично и отговори: - Ми няма да ти е много лесно...
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от Magas »

muhogon написа:След няколко години автомобилите ще са с вграден "Фейсбук"... Правиш маневра, правиш задръстване и... моментално ти излиза съобщение:
"27 души считат, че ти си бипец, 32-ма вежливо питат - „Кой ти даде книжка, бе?" и "Публикацията е харесана от патрул на КАТ".
Може би това е най-добрата ти идея.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от muhogon »

Добре че си ти, да ми го кажеш, че не го знаех!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
petia11

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от petia11 »

Габровец развежда приятелите си в новата си къща и казва: -Това е столовата и - не дай си, Боже, в нея да могат да се поберат 15 души.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от Magas »

В един бар влезнали един свещеник, един равин, един ходжа, Исус, Господ, един евреин, един негуър, един шотландец, една овца, две кучета и един крокодил.
Барманът ги погледнал и казала:
-Вие май се ебавате а? :cheers:
Бъди такъв какъвто си
petia11

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от petia11 »

Баща и син се разхождат заедно по улицата. В един момент минават покрай една аптека и детето пита татко си: – Тате, какъв е онзи знак там горе? Бащата погледнал и казал: – Никакъв, сине, майка ти яде мелба!
veliqn

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от veliqn »

Казват, че данъците трябва да се плащат с усмивка. Пробвах, не става. Искат кеш. :D :D
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от borko »

Току-що назначен млад поп разбрал, че в края на селото живеела 30-годишна вдовица. По тъмна доба отишъл и почукал. Отвътре се чуло: – Ти ли си, ангел мой? – Не, ама съм от същата фирма!
veliqn

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от veliqn »

Баща и син се разхождат заедно по улицата. В един момент минават покрай една аптека и детето пита татко си: – Тате, какъв е онзи знак там горе? Бащата погледнал и казал: – Никакъв, сине, майка ти яде мелба!
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от marta12 »

Жена води в кабинета на лекаря 12-годишната си дъщеря. Лекарят я преглежда и казва: – Или е грип, или бременност. Дъщерята: – Че откъде пък ще пипна грип. :grin2: :grin2:
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: Виц на деня - Част 1

Мнение от borko »

Мъж се обажда в реанимацията: - Как е тъща ми? - Пригответе се за най-лошото.. - Какво? Жива ли е? :D
Публикувай отговор