С кой е най - удачно да сменям Верея мин.т в понеделник!

Всичко свързано с град Стара Загора.
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Нещо не хващам вяра на приказките ти
от личен опит
като си видя накрая разговорите с БТК (дето съм се обаждал за повреди ще ти кажа да ти се изправи косъма )да не стане така че като им пиша и тях в сметката и да се получи един добър АДСЛ от 70-80лв
:wink:
Като им увисне РРРОЕ-то да те питам как от на майната си ще го реконектнеш (а това се случва поне 4-5 пъти на ден ) от последната седмица на изминалия месец
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

The Feeling от два месеца съм на IG и когато нета е спирал е било по моя вина(като си разбъзикам настройките на PPoE и гледай само какво става :twisted: ), обаче звънкам на телфона им и до 5 мин имам нет.А имаше един случай когато много здраво гърмеше и тогава съседа отсреща(които работи в IG) спря приемника(едно такова приличащо на сателитна чиния, но квадратна) на квартала в 22.30 и сутринта като тръгна на работа в 6.00 пак го пусна и това беше. :D
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Мислиш ли че не мога да си настроя РРРоЕ то ? :wink:
Първите няколко пъти се опитаха да ме убедят че било от мен

sinister_shadow
Абе не че нещо ама и тебе те познавам от времето когато беше потребител на верея (хах вярно повечето проблеми си ги създаваш сам)

и не е въроса да звънкам по телефона и нета да си идвал сам
щото както казах ако трябва по 5 пъти на ден да ходя да му бая на тоя интернет става много инересно ще излезе че давам по 100лв за интернет а получавам за 30 :wink:
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

Само гледайте на 30 лева при IG какво става. :twisted:

The Feeling то като бях абонат на верея нямаше как да си създам проблеми, аи и да е имало верейце се грижеха да не ми оставят такава със техните проблеми. :lol:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

По думите на техен клиент си рестартират по 2 пъти на ден мисля че беше за 'профилактика' тъй че нормално да се разкача ppoe-то иначе при тях от един квартал до друг разликата може да е от тука до луната тъй че нема смисъл да се карате дали е хубав или не нета им освен ако не сте близо един до друг.
sinister_shadow ако утре се пусна на inetg ще свалям ли с толкова и на колко пари? :wink:
Искам обаче тва да си е моята скорост не 1:5 1:20 1:50 и незнам към колко си
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

sinister_shadow написа:Само гледайте на 30 лева при IG какво става. :twisted:

The Feeling то като бях абонат на верея нямаше как да си създам проблеми, аи и да е имало верейце се грижеха да не ми оставят такава със техните проблеми. :lol:
Заради тебе ли гадино нямах интернет днес (както винаги) :evil: :lol:
Те за тоя месец ще публикувам извадката от разговорите ми с ИГ
да видиш за кво иде реч при положение че не си ползвам GSMa много ми е интересно от къде извадих до момента 40 лв сметка
и като прибавя такса 30лв ops станаха 70 ами като гледам мога да се напъна за един http://www.btc.bg/bg/residential_articl ... =40&id=878
някой ще каже да ама е 64К да ама е твърдо навсякъде и също така
няма да ми се товари сметката на GSMa
Толкоз за ИГ давам им последен шанс да ги видя до края на месеца и се махам от тях
:wink:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Ако СТС дойдат до нас , от рас се пускам на 36лв и ще я предплатя за 1 година :P
Аватар
Torbalan
Потребител
Потребител
Мнения: 212
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 15:35 pm
Местоположение: У Нас

Мнение от Torbalan »

sawo написа:По думите на техен клиент си рестартират по 2 пъти на ден мисля че беше за 'профилактика' тъй че нормално да се разкача ppoe-то ...
Изображение

мога да оставя компа да върви и цяла седмица ,ама само да покажа че няма никви профилактични рестартирвания :wink:

кви спирания на нета кви чудесии.Аз живея до Стадион Берое и нета ми спира само когато има някви мноого силни гръмотевици или ако не си го платя .Съжелявам за проблемите ви ,но щом не ви отърва ...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Torbalan написа:
sawo написа:По думите на техен клиент си рестартират по 2 пъти на ден мисля че беше за 'профилактика' тъй че нормално да се разкача ppoe-то ...
Изображение

мога да оставя компа да върви и цяла седмица ,ама само да покажа че няма никви профилактични рестартирвания :wink:

кви спирания на нета кви чудесии.Аз живея до Стадион Берое и нета ми спира само когато има някви мноого силни гръмотевици или ако не си го платя .Съжелявам за проблемите ви ,но щом не ви отърва ...
Тва ми отговори той защо често като чатим му спираше нета по едно и също време но както казах от един квартал до друг разликата е голяма при тях.
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

Тъй вече мина още един понеделник, кой е доставчика с 1 нов клиент повече :?:
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Jedi_Knight написа:Тъй вече мина още един понеделник, кой е доставчика с 1 нов клиент повече :?:
Тъй кат гледам, май доставчиците са с 1 клиент по-малко :roll:
Аватар
wizard_m
Потребител
Потребител
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 14, 2003 14:05 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от wizard_m »

гледайте

Изображение
wizard-m.hit.bg - моя сайт
Изображение
Аватар
Torbalan
Потребител
Потребител
Мнения: 212
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 15:35 pm
Местоположение: У Нас

Мнение от Torbalan »

ееее то тва където е в София или в Пловдив едва ли ще го има и тука скоро ... Не можем да се сравняваме с тях
Аватар
ZMEI
Змей 1брой
Мнения: 22
Регистриран на: Сря Авг 10, 2005 22:27 pm
Местоположение: НА ПОКРИВА ПОД САТЕЛИТИТЕ ЗА ДА ГИ ВИЖДАМ ПО ДОБРЕ
Обратна връзка:

Мнение от ZMEI »

Torbalan написа:ееее то тва където е в София или в Пловдив едва ли ще го има и тука скоро ... Не можем да се сравняваме с тях
ако беше абонат на стс нямаше да правиш такива изказвания :D
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

От София са тез
Даже най-високата им тарифа не покрива интернет скороста ми за ъплоуд да не говорим :)
Точно пък в Пловдив качествен интернет не съм видял
http://net2lan.net/
Даже на MegaLan са краднали Speed теста :twisted:
Публикувай отговор