DirectX на Vista

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

DirectX на Vista

Мнение от RauL's FaN »

Имам голям проблем с тая Виста, ама не мога да я махна, защото това ще отнеме време, а нямам такова :(
Та, видео картата ми е FX5200, и драйвърите които са на сайта на nvidia специално за Vista-32bit са някви стари, а и освен това адски бъгави и не мога да си инсталирам някои "по-нови" игрички(NFS Most Wanted), поради липсата на нужния DirectX - 9c. Инталирайки отделен DirectX промяна няма, не знам и аз защо. Сега съм с едни още по-стари драйвъри за видеото версия 71.89 за XP и много добре си вървят с единствената разлика, че са с DirectX 8.1. Инсталирайки последната версия на DirectX, отново няма промяна и си пише 8.1 и следователно игра няма :? Проблема не ми беше толкова наложащ, защото до сега играех само Football Manager 2008 и ми беше добре, но излизайки новата версия на играта ме е страх, че няма да тръгне, понеже ще е с 3D изглед. Е, да имате идея, как може да се подлъже таз "боза" :roll:
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Re: DirectX на Vista

Мнение от Lexx »

http://www.omegadrivers.net/nvidia.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Пробвай драйвери за Nvidia на Омега.В повечето случаи са по добри от оригиналните които излизат на официалния сайт.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: DirectX на Vista

Мнение от admin »

Вистата е с DirectX 10, аз също съм с виста и си актуализирам драйверите редовно и нямам никакви проблеми. Играя си игрите най-нормално.
"There is no 'patch' for stupidity."
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: DirectX на Vista

Мнение от RauL's FaN »

Lexx написа:http://www.omegadrivers.net/nvidia.php

Пробвай драйвери за Nvidia на Омега.В повечето случаи са по добри от оригиналните които излизат на официалния сайт.
Ами тея новите, не стават за мойта карта :x
admin написа:Вистата е с DirectX 10, аз също съм с виста и си актуализирам драйверите редовно и нямам никакви проблеми. Играя си игрите най-нормално.
Попринцип и на мен ми показва в dxdiag-а, че съм с 10-та, ама а де :lol: Не знам вече кво да правя. Ще дочакам един месец да ми излезе играта и ако не тръгне, пак ще ви рева :cheers:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: DirectX на Vista

Мнение от admin »

На мен заради драйвери май не ми тръгва Hellgate London ама и аз чакам нова актуализацйя за нея.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
etso
Потребител
Потребител
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:44 pm
Местоположение: 6000
Обратна връзка:

Re: DirectX на Vista

Мнение от etso »

Каква стабилност искаш, то драйвера беше Beta версия.
http://valid.x86.fr/3yqhl3
Публикувай отговор