Предсказване на бъдещето

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от frvx »

Кратко и ясно: Напълно възможно е, който го може го може. Начини има: астрология или просто човек се ражда с дарбата.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от sawo »

Всичко хубаво, ама за такава широка тема толкова кратък отговор.. :) Лутар добре го е обяснил, интересно само дали същото важи и в малък мащаб т.е. за отделни хора, понеже не съм на мнение че всичко е толкова предначертано, че да не можем да променим нищо от това, което ще ни се случи, особено ако зависи от нас самите. Самия факт, че знаеш какво ще е бъдещето ти, не е ли достатъчна предпоставка да можеш да го промениш?
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от frvx »

Ето и втори що годе кратък отговор. Душата си има план които следва (като естествено доста трудно може да промени и първоначалния "Божесвен план"), плана бива предначертан преди душата да влезе в тялото. Има специални моменти от плана на душата когато нещата могат да тръгнат по едни или други варианти (а те са буквално милиарди). Тогава идва и индивидуалния избор. А и дори да знаеш бъдещето "Божественият план" не можеш да промениш, това което става е трябвало да стане (това си е едва ли не закон). Можеш да променяш нещата от части но винаги има баланс. Най вече могат да бъдат променяни неща от индивидуалния план на човек. Между другото радвам се че се пораздвижи тази секция на форума.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от sawo »

Съгласен съм - човек е роден с определена цел, но вътрешното аз се поддава на обкръжаващата го среда, изменя целите си и започва една постоянна борба между тях за надмощие. Затова е малко трудно да се върви по начертания план и теоретично може би бъдещето щеше да се предсказва доста точно, ако всички бяхме в мир с душата си и не се противопоставяхме на това, което тя иска.
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от frvx »

Точно заради това го има и обществото да подтиска духа на човек и да ограничава. Трябва по някакъв начин "избраните" които са предопределени да изпълняват плана както индивидуалния такъв, така и Божествения план. Както и да е стига сме спамили по темата ако искаш на ЛС, че започваме да се отклоняваме. :)
Аватар
zahar4e24
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Апр 13, 2009 21:57 pm

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от zahar4e24 »

Аз ходих при една баба и ми каза всичко какво ще се случи и то до една семица всичко стана така както ми каза въпреки че съм много скептично настроен към тези предсказния но след този момент съм склонен да вярвам, дори тази баба има издадена книга която ми даде да я прочета много странни работи.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от admin »

Много ми е интересно дали знае своето собствено бъдеще. Защо не види коя е печелившата комбинация за тото другата седмица :?: Това поражда доста въпроси ...
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от lutar »

sawo да ти кажа всичко е доста индивидуално само по себе си.
Твоя път (най общо казано) е "линеен" (въпреки че изобщо не е такъв). Има моменти в които той се "доближава" (не се пресича) с пътя на някои друг за известен период от време (това се нарича познанство, приятелство, любов и др.). Обикновенно има някакво взаимодействие по между ви за дадения период, което на моменти е с огромно значение за цялосният ти житейски път (независимо че на теб самия може да ти се стори не особенно важно). Такъв момент обикновенно се проявява като фиксирана точка в времето (обикновенно ти се дава предварително като сън или видение, за да обърнеш внимание или повторно за да обърнеш особенно внимание), която ти можеш и да не си забелязал но като отидеш на "ясновидец" той да ти обърне внимание на това.
Като цяло подобни взаимодеиствия създат кармата ни за следващо прераждане, където трябва да коригирами именно чрез подобени фиксирани точки в времето взаимоотношенията си с тези хора.
Съдбада обаче се определя от по-виш план ("Божествен план") за ролята на душата в земното си битие чрез което да осъществи еволюцията на духът си. ....... друг път пак.
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от sawo »

lutar написа:sawo да ти кажа всичко е доста индивидуално само по себе си.
Твоя път (най общо казано) е "линеен" (въпреки че изобщо не е такъв). Има моменти в които той се "доближава" (не се пресича) с пътя на някои друг за известен период от време (това се нарича познанство, приятелство, любов и др.). Обикновенно има някакво взаимодействие по между ви за дадения период, което на моменти е с огромно значение за цялосният ти житейски път (независимо че на теб самия може да ти се стори не особенно важно). Такъв момент обикновенно се проявява като фиксирана точка в времето (обикновенно ти се дава предварително като сън или видение, за да обърнеш внимание или повторно за да обърнеш особенно внимание), която ти можеш и да не си забелязал но като отидеш на "ясновидец" той да ти обърне внимание на това.
Като цяло подобни взаимодеиствия създат кармата ни за следващо прераждане, където трябва да коригирами именно чрез подобени фиксирани точки в времето взаимоотношенията си с тези хора.
Съдбада обаче се определя от по-виш план ("Божествен план") за ролята на душата в земното си битие чрез което да осъществи еволюцията на духът си. ....... друг път пак.
Така е наистина за всеки е различно, а и нещата са доста по-сложни защото не зависят само от една личност. Ако някой може да види твоя линеен път, може да ти каже какво ще се случи според него, но както казваш допира с пътя на някой друг може да доведе до нещо съвсем различно, "планираното" и като цяло резултата да е съвсем различен спрямо първоначално видяното. Предполагам, че се иска доста повече, за да може някой да предвиди всички тези взаимодействия, които се случват с житейския път на всеки един от нас.
Другото което е, тези ясновидци като цяло са доста манипулативни, премълчават определени неща, преиначават други и т.н. Например с моята приятелка сме заедно доста отдавна, преди време ходи в Казанлък с един неин приятел, чиято баба се води Ясновидка (някои от вас даже сигурно са ходили при нея). Бяха ходили 2 пъти, втория път се върна видимо притеснена - бабата и казала, че ще се разделим. Това естествено не стана, в последствие разбрахме, че този неин приятел я е харесвал и нищо чудно тази бабичка нарочно да и е ноговорила тези неща, за да дигне малко акциите на внучето си... Приятелката ми е зодия риби, те страшно много се впечатляват от всякакви врачки, ясновидци и т.н., мисля, че знаеш това по-добре от мен :) Съответно тази жена го е знаела и е решила да се възползва. Мина доста време, все още сме заедно :)
Наскоро имах и сън, който прилича на един от тези, за които ти говориш - няма да описвам подробно, но тя имаше нужда от помощ и аз и помогнах, след това заедно се бяхме забъркали в доста голяма неприятност, понеже бяхме подведени, но се измъкнахме на косъм заедно. След това бях преследван, най-вероятно задето съм и помогнал, но успях да се измъкна и да се върна при нея. Веднага след това се събудих. Не съм сигурен, дали съня беше за нещо, което е вече минало, но според мен има нещо общо с тази врачка. Странното е, че са много малко сънищата, които помня така ясно, при това последната част я сънувах полу-буден (спомням си, че в темата за сънищата имаше писано точно за такова състояние).
Моя съвет е да се внимава при кого се ходи, защото такива хора могат да ви надробят много неприятности заради едното нищо, а пак е напълно възможно да не познаят какво ще ви се случи.
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: Предсказване на бъдещето

Мнение от frvx »

Сънищата ако се тълкуват правилно (изобщо не говоря за глупавите съновници) наистина могат да предсказват и то не малко. Ще дам и пример. Като малък (5-6 годишен напълно съм сериозен помня сън от тогава), сънувах че от гардероба на една от стаите излиза някаква жена (тогава евентуално ми се е строила като баба яга..), отмъква първо баща ми, а след това и майка ми в гардероба, след това се събудих. Когато бях на 8 почина баща ми. А преди 2 години майка ми се разболя рак, отидохме при астролог (не от тези които си рекламират услугите ако ме разбирате). Та човека прегледа как стоят нещата и каза че юли и август ще са критични месеци за здравето на майка ми, и шансовете са 50 на 50. Като също така спомена че има направена магия на родовия егрегор от пълна жена (явно и въпросната баба от гардероба..). Та относно хороскопа, както всичко беше потръгнало невероятно (майка ми ходеше сама, почти нямаше нужда от помощ), на 1ви-2ри юли изведнъж легна на легло и всичко тръгна доста зле. Сами се досещате и какво е последвало. Не съм искал да си разправям за личните си проблеми (просто давам реални примери та да се убедят някои хора), исках да изтъкна съня и астрологията като ясновидство (не ми е било както за пръв така и за последен път такъв случай със сън).
Публикувай отговор