Да почетем героите!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Да почетем героите!

Мнение от sawo »

Добре ти какво лошо би казал за нея? От това което съм чувал, когато говори мисля, че е честен човек и наистина иска да си върши работата. Освен това заплатата на еврокомисар никак не е малка.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от Bul-Dog »

sawo написа:Добре ти какво лошо би казал за нея? От това което съм чувал, когато говори мисля, че е честен човек и наистина иска да си върши работата. Освен това заплатата на еврокомисар никак не е малка.
Нищо лошо за никого няма да кажа. Ще кажа само-познайте ги по делата им! А не по PR акциите и говорителите им.
Едно и също упражнение вече виждаме толкова пъти и не се научихме да различаваме истина от лъжа! Вземат някого, че му помпат рейт до небесата-бил такъв, бил онакъв, получил награди...хубаво, изберем го-а, ако!

Веднъж четох коментар под една статия, не мога да го забравя и все ми е смешно, като си спомня. Тъкмо бяха избрали някъв урод за "мис България"- много грозно момиче, но беше държанка на няква мутра-тъй ли иначе знаете, избраха я. Та някой беше писал под статията:" Аз като порасна и стана богат ще платя да изберат някой дядо за мис България!" Мислиш ли?

Ако издигнат кандидат-президент магарето от Нова-само тогава бих гласувал!!! В тая мафиотска, катастрофирала държава всичко е само лъжи!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Да почетем героите!

Мнение от sawo »

Може и така да е, но аз пък не съм забелязвал някакви ПР акции, даже не помня от колко време не съм и чувал името. Спомням си я още преди години от ArenaBG, когато трябваше да се гласува против една поправка относно интернет авторските права. Регистрира се във форума им, запозна се подробно с въпроса и съдейства по възможно най-добрия начин. Естествено за това не се чу никъде, освен при хората които бяха запознати с проблема.
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Re: Да почетем героите!

Мнение от AquiLA^ »

Саво това не беше ли Антония Първанова ?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Да почетем героите!

Мнение от admin »

Направо се чудя как все още ksdh (Динко) не е подлепнал и тази тема :lol: Да ви обясни той кой кум, кой сват, кой на булката брат :lol:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Да почетем героите!

Мнение от sawo »

AquiLA^ написа:Саво това не беше ли Антония Първанова ?
Доколкото си спомням, не. Все пак може и да греша, не съм 100% сигурен. Спомням си и нейното име там, но май беше за нещо друго. Ако не се лъжа тя помагаше само за консултации по някои правни въпроси.
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от ksdh »

sawo написа:Добре ти какво лошо би казал за нея? От това което съм чувал, когато говори мисля, че е честен човек и наистина иска да си върши работата. Освен това заплатата на еврокомисар никак не е малка.

Да бе, самата честност струи на талази от тая, ай да не казвам каква! Ама си прав, перфектно си върши работата, затвори 3 и 4 реактор на АЕЦ! Какво пък, има още 2 реактора за затваряне, дайте да изберем тази държанка на Илия Павлов, другарката Пръмова, за президент, та да си довърши започнатото! Щото, друго за България, тя не е свършила!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Да почетем героите!

Мнение от sawo »

Политиката на правителството, което договаря условията за присъединяване към ЕС ги затвори, не тя.
Eто още нещо по темата:
http://vbox7.com/play:15ae0787" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от ksdh »

sawo написа:Политиката на правителството, което договаря условията за присъединяване към ЕС ги затвори, не тя.
Eто още нещо по темата:
http://vbox7.com/play:15ae0787" onclick="window.open(this.href);return false;

Да, политиката на това правителство, в която тя участваше, което я направи преговарящ, и което, като благодарност за националното и предателство, я направи и комисар! Но разбира се, тя няма нищо общо, света вода ненапита е!
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от nasenceto »

Нещо си късопаметен. Предишно правителство договаря условията. Пак си неподготвен, мамка му. Ма то за теб стана нормално. Срам.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от Bul-Dog »

Товарищ Сталин, как всегда вий прав, чорт возми!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от nasenceto »

Брей... вече се оформя и фенгрупа? Абе вие да не сте един и същ човек или някви гъстаци? Отдавна имам съмнение.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от Bul-Dog »

nasenceto написа:Брей... вече се оформя и фенгрупа? Абе вие да не сте един и същ човек или някви гъстаци? Отдавна имам съмнение.
Бе, ти не развиваш ли няк'ва параноя? Що не вземеш да се прегледаш? А?
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от nasenceto »

"как всегда" - кво да си помисля? Цял форум хора се възмущават от писанията на някой, мислят го за луд социопат и ти си ЕДИНСТВЕНИЯ, който му казва че винаги е прав. Дали е параноя? Виж как цивилизовано ти отговарям. Иначе бих те почнал и теб със зяждания и писания от сорта да ми препоръчаш доктор и клинична пътека, ама не го правя.

PS: Поредната тема, която се осра и се превърна в обсъждане на един "потребител".
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Да почетем героите!

Мнение от Bul-Dog »

Е, че не разпознаваш иронията, аз каква вина имам?!

ПП. Да, темата беше за съвсем друго. Сега може ли да помолим да се разчисти?
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор