Проблем с видеото/графиката при Windows 7

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
nenoneno
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 10:51 am

Re: Проблем с видеото/графиката при Windows 7

Мнение от nenoneno »

Преинсталирай уиндоуса правилно, ако не можеш дай на някой който разбира.
Много ме кефи "той си дръпна някакви драйвери...". Едно време мита беше - на седмицата драйвери и не трябват - тя си ги има... :) Има си сайт на производителя на дъното, там си има съпорт, даунлоуд секция и едни там "не някакви" драйвери. Има си и ред в който се инсталират, даже менюал може да се изтегли да се прегледа... Отделно производителя на компонента си има на сайта си собствени драйвери, които понякога са по-актуални от тези на сайта на дънната платка.
Щото сега стана - всеки инсталира, гледа ютуба или взима акъл от някой дето не му е ясно, ама "правил много компютри". И от там - проблеми.
Последно промяна от nenoneno на Нед Юли 13, 2014 19:52 pm, променено общо 1 път.
Точността гарантира единствено, че ще направиш грешката си навреме.
http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/99509
Аватар
z3us
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 15:48 pm

Re: Проблем с видеото/графиката при Windows 7

Мнение от z3us »

Именно защото не се занимавам с такива неща дадох на приятел, който разбира да го преинсталира...Какво имаш в предвид под "правилно"?
Аватар
kiltox
Потребител
Потребител
Мнения: 81
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 15:46 pm

Re: Проблем с видеото/графиката при Windows 7

Мнение от kiltox »

z3us написа:Именно защото не се занимавам с такива неща дадох на приятел, който разбира да го преинсталира...Какво имаш в предвид под "правилно"?
Пак прочети какво е написал nenoneno ! Не знам доколко разбира приятеля ти , но щом седмицата при теб сама си е инсталирала драйвери съм малко резервиран/всичко трябва да е предварително прогонено преди предаването на компа/ . Въпреки че сама си е инсталирала драйвера , едва ли проблема ти е във windows 7 . За съжаление отдавна без пари много рядко работя . Ако не се оправиш пиши на Л.С. Повече няма да пиша в темата.
Публикувай отговор