July morning

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
svetlio96
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Юни 27, 2014 9:16 am

July morning

Мнение от svetlio96 »

Ако някой знае място във Стара Загора от където добре се вижда July Morning , моля ако може да го споделите с нас. :?: :dancing:
П:П Нов съм във форума,и ако темата ми не е във правилния раздел моля да бъде преместена!
Последно промяна от svetlio96 на Пет Юни 27, 2014 12:48 pm, променено общо 1 път.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: July morning

Мнение от realprofesora »

svetlio96 написа:Ако някой знае място от където добре се вижда July Morning , моля ако може да го споделите с нас. :?: :dancing:
П:П Нов съм във форума,и ако темата ми не е във правилния раздел моля да бъде преместена!
Най-добре се вижда от морето, но в Стара Загора се вижда най-добре от езерото Загорка. Трябва ти само бира и музика.....чакаш изгрева и ще го видиш July Morning. :cheers:
http://vbox7.com/play:fbb76640#
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: July morning

Мнение от bsbs »

За мен е много интересно,че въпреки избледняването на спомена за хипи движението този празник продължава да се празнува в България.Предполагам малко хора знаят и за празнуването на т.нар. Ивнинг който се празнува от 1994г.....31 юли срещу 1 август (при залез)започва и Ивнинга. Началото на Джулая е през
лятото на 1986 г. във Варна.
Изображение
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: July morning

Мнение от realprofesora »

Mоже би продължава да се празнува защото навява чуството на свобода , на търсене на любов и споделяне с някой. Това са най-святите чуства заложени, програмирани в хората....ето защо се случва това събитие.
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: July morning

Мнение от bsbs »

realprofesora написа:Mоже би продължава да се празнува защото навява чуството на свобода , на търсене на любов и споделяне с някой. Това са най-святите чуства заложени, програмирани в хората....ето защо се случва това събитие.
Дано да е за това.
Предполагам знаеш как е възникнало празнуването на Джулая....и защо само в България :grin2:
ИзображениеИзображение
Тези хора не празнуват Джулая.....даже не подозират,че има такъв празник, но пък осъществиха сексуалната революция,бяха свободни и наистина правеха любов, а не война.Е после всичко се изроди,.......но пък ние си имаме Джулая. :cheers: :cheers:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Публикувай отговор