Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от vkv »

Смятате ли,че левите+либералите трябва да отнесат отговорността за поредната катастрофа на България.
Възможно ли е държавните обвинители да се сезират в близките дни и всички виновни за катастрофата да бъдат осъдени.
Не е ли крайно време всички да излезем на улицата?
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от didka »

Фантазии...реално нищо няма да се случи от тези неща.
По-зле става с всеки изминал ден и края едно,че не се вижда,второ е непредвидим,което е най-тревожното от всичко.
Dog drags - no tracks...
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от bsbs »

didka написа:Фантазии...реално нищо няма да се случи от тези неща.
По-зле става с всеки изминал ден и края едно,че не се вижда,второ е непредвидим,което е най-тревожното от всичко.
Ами края за да дойде трябва всички да излезем по улиците и поискаме незабавни избори,незабавно оставка на правителството и разпускане на парламента.Не ме интересува кой какви празници имали в Турция и как трябва да стане това.Ако тряа военна хунта да идва.До 5 октомври ще се каляме,оплюваме.Други ще пренареждат постове и крадат като за последно-това социалисти и "либерали" ни доказват за сетен път ,че го умеят най-добре.И какво.....ние обикновените хора ще се тревожим до октомври как да преживеем.Нали гледам във фирмата ...поръчките са спрени защото парите от фондовете се отказват.Гледам в момента по телевизиите-тръгнали да разгадават кой,ще е следващия премиер.Никой не говори какво трябва да се направи за да излезем от калта......ама не от тази кал в която газите ами от тази която и ние с бездействието си направихме и се "цапаме" един друг.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от muhogon »

vkv написа:Смятате ли,че левите+либералите трябва да отнесат отговорността за поредната катастрофа на България.
Възможно ли е държавните обвинители да се сезират в близките дни и всички виновни за катастрофата да бъдат осъдени.
Не е ли крайно време всички да излезем на улицата?
Това означава ли, че има "десни" и "консерватори", и дали и те не са също толкова виновни?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от vkv »

muhogon написа:
vkv написа:Смятате ли,че левите+либералите трябва да отнесат отговорността за поредната катастрофа на България.
Възможно ли е държавните обвинители да се сезират в близките дни и всички виновни за катастрофата да бъдат осъдени.
Не е ли крайно време всички да излезем на улицата?
Това означава ли, че има "десни" и "консерватори", и дали и те не са също толкова виновни?
Означава разбира се,че има десни....макар и в кавички според теб,но не съм чувал през последните 25 години друг освен леви + либерали и едни които днес закриха партията си защото си била свършила работата, да фалират държавата.Ти чувал ли си?
Колко кой е виновен....ние винаги търсим някой друг да ни е виновен.Ние сме си виновни.
П.П.Ще те помоля да не спамиш в темата.Ако искаш си отвори друга тема и там говори за гей...не знам какво си.
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от muhogon »

Кой говори за гей - еди-какво си, просто зададох въпрос, толкова ли е страшен?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от realprofesora »

Аз съм на 48 и с политика няма да се занимавам повече. ще си пия бирата докато мога ако ще блока да ми падне на главата. Нито съм най -бедния, нито съм най- богатия.
Щом съвременните връстници на Ботев и Левски не са се осъзнали още и не са излезнали по улиците да си свършат работата, то какво остава за нас възрастните.
Наздраве компанията , живота е прекрасен. :cheers:
Popopopopo
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от vkv »

muhogon написа:Кой говори за гей - еди-какво си, просто зададох въпрос, толкова ли е страшен?
Както виждаш не е страшен въпроса,а това,че ще стигнеш да говориш за гей - еди-какво си се подразбира от полемиката ти в другите теми.Като искаш да задаваш въпроси според теб страшни и с очевадни отговори.....просто си направи тема и не спами в тази.
Благодаря предварително!
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от vkv »

realprofesora написа:Аз съм на 48 и с политика няма да се занимавам повече. ще си пия бирата докато мога ако ще блока да ми падне на главата. Нито съм най -бедния, нито съм най- богатия.
Щом съвременните връстници на Ботев и Левски не са се осъзнали още и не са излезнали по улиците да си свършат работата, то какво остава за нас възрастните.
Наздраве компанията , живота е прекрасен. :cheers:
Ами това си е твое право.Ти изобщо занимавал ли си се с политика?Това ,че си имал мнение,че гласувайки си искал да е по- добре...участието в митинги ...не е политика.В твоя случай левите са постигнали целта си.....един по малко който да гласува.Още един който няма да го е грижа освен за себе си.Разделени,обезверени в момента сме като добитък пред кладница.
Годините нямат значение.....не те ,а безразличието е това което ще ни довърши.
Не е важно дали ще пиеш бира,а колко време ще я пиеш. :grin2: :cheers: :cheers:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от muhogon »

vkv написа:
muhogon написа:Кой говори за гей - еди-какво си, просто зададох въпрос, толкова ли е страшен?
Както виждаш не е страшен въпроса,а това,че ще стигнеш да говориш за гей - еди-какво си се подразбира от полемиката ти в другите теми.Като искаш да задаваш въпроси според теб страшни и с очевадни отговори.....просто си направи тема и не спами в тази.
Благодаря предварително!
Аз пък бих ти препоръчал, да не ми приписваш неща, които не съм казал, за които само предполагаш, че ще кажа! Но все пак, аз не съм ги казал, не може да ме обвиняваш за нещо, което ЕВЕНТУАЛНО би се случило!

Също така, ако имаш някаква неприязън към мен, няма проблеми, но можеше другояче да подходиш. Все пак, темите са за публично обсъждане, аз не съм те спирал да се изразяваш където, и както поискаш, нали? И както казах, ако имаш лично отношение към мен, не е този начина!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от vkv »

muhogon написа:
vkv написа:
muhogon написа:Кой говори за гей - еди-какво си, просто зададох въпрос, толкова ли е страшен?
Както виждаш не е страшен въпроса,а това,че ще стигнеш да говориш за гей - еди-какво си се подразбира от полемиката ти в другите теми.Като искаш да задаваш въпроси според теб страшни и с очевадни отговори.....просто си направи тема и не спами в тази.
Благодаря предварително!
Аз пък бих ти препоръчал, да не ми приписваш неща, които не съм казал, за които само предполагаш, че ще кажа! Но все пак, аз не съм ги казал, не може да ме обвиняваш за нещо, което ЕВЕНТУАЛНО би се случило!

Също така, ако имаш някаква неприязън към мен, няма проблеми, но можеше другояче да подходиш. Все пак, темите са за публично обсъждане, аз не съм те спирал да се изразяваш където, и както поискаш, нали? И както казах, ако имаш лично отношение към мен, не е този начина!
Нещо не си ме разбрал.Нямам към никой неприязън....най-малко към теб.Не те обвинявам,не те и спирам да изразяваш мнението си....,а те помолих за нещо.....просто не искам да се получи като в темата "Референдумът в Крим - новото старо начало?!"
Дано си разбрал. :cheers:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от admin »

Тази тема май вече сме я подхващали на предните парламентарни избори и до колкото си спомням повечето просто нямаше за кого да гласуват.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от bsbs »

admin написа:Тази тема май вече сме я подхващали на предните парламентарни избори и до колкото си спомням повечето просто нямаше за кого да гласуват.
От 63 партии(....на предните избори 2013г)да няма за кого да гласуваш 8O :grin2:
За това ще ни мачкат комуняги и читаци.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от admin »

И за кого точно да гласуваме :?: Кой направи нещо за България и нас, че да заслужава да гласуваме за него :?:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Празник на град Стара Загора + ИЗБОРИ

Мнение от PTS »

admin написа:И за кого точно да гласуваме :?: Кой направи нещо за България и нас, че да заслужава да гласуваме за него :?:
Драсни някой, който никога не си чувал. По-добре от колкото да не гласуваш...
Публикувай отговор