Окръжна болница в Стара Загора

Всичко свързано с град Стара Загора.
maxx271
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 8:50 am

Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от maxx271 »

Здравейте ,предстои ми да влизам в окръжна болница в Стара Загора не съм от града имам познат който работи там може ли някой да ми каже в какво състояние е болницата има ли добри уролози и дали лабораторията е стабилна .
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от eleena »

В Стара Загора НЯМА добри уролози..а пък щом имаш познат, защо не питаш него?
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от muhogon »

Зависи какво разбираш под добри условия, бил съм в урологично отделение преди години, успях да изкарам една вътрешноболнична инфекция, благодарение на "специалистите" там! При кой лекар смяташ да отидеш, ако не е тайна? Ако е Радоев, бягай отсега, да не стане късно! Стана така, че ходих многократно след това до София,при проф. Куманов, за долекуване, от урологията в Ст.Загора! След като и безтова не си от Ст.Загора, те съветвам да идеш направо в София, Александровска или Окръжна болница. Урологично отделение в Ст.Загора, в окръжната болница, е може би, със славата на най-лошо отделение изобщо в града! Надявам се, да съм бил полезен, и да ме послушаш!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
maxx271
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 8:50 am

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от maxx271 »

muhogon написа:Зависи какво разбираш под добри условия, бил съм в урологично отделение преди години, успях да изкарам една вътрешноболнична инфекция, благодарение на "специалистите" там! При кой лекар смяташ да отидеш, ако не е тайна? Ако е Радоев, бягай отсега, да не стане късно! Стана така, че ходих многократно след това до София,при проф. Куманов, за долекуване, от урологията в Ст.Загора! След като и безтова не си от Ст.Загора, те съветвам да идеш направо в София, Александровска или Окръжна болница. Урологично отделение в Ст.Загора, в окръжната болница, е може би, със славата на най-лошо отделение изобщо в града! Надявам се, да съм бил полезен, и да ме послушаш!
Преди година ми откриха че имам пясък в десния бъбрек правиха ми изследвания всичко беше нормално до момента когато отидох уж при специалист в Хасково изписа ми едни хапчета и от там се тръгна с проблема .На втория ден когато започнах да ги пия усетих облекчение но започнаха много странични реакции.Пих ги само 2 дни и когато ги спрях всичко ми се сви започнах по трудно да уринирам започнаха болки в лявата страна .Преди Нова година бях на гости В Димитровград прегледах се при един лекар вътрешни болести каза че имам възпаление на простатата и пикочния мехур и че имам този път в левия бъбрек пясък .Много лекари са ми казвали че може да имам простатит изписват ми само лекарства а диагноза нямам .За мен по важно е в случая да попадна на добра лаборатория .Как да разбера дали изследванията се правят в Страра Загора или се пращат в Пловдив или София .
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от admin »

Имаше стара тема във форума за уролог в стара загора. Ако имаш възможност отиди в София да виж там какво ще ти кажат първо. По някога проблема е доста по различен от специалността на лекаря за това не може да прецени реално ситуацията.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от Веско »

Отивай в Уромедикс Пловдив. Тук в Стара Загора само при д-рСтойнов в болница Тракия
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от muhogon »

Д-р Стефан Стойнов е свестен човек, но не бих му се доверил повторно, много лесно обърка признаците на простатит, с тия от камъни в уретерите. Най-добре е в София, дори и в Пловдив ме съмняват!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от admin »

Всеки има различни критерии за "свестен", а и това колко е "свестен" и колко са му познанията в областта мисля, че са различни понятия. :dancing:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от Mendeleev »

admin написа:Всеки има различни критерии за "свестен", а и това колко е "свестен" и колко са му познанията в областта мисля, че са различни понятия. :dancing:
И аз подкрепям това мнение. Много хора хвалят д-р Стойнов, но аз лично не съм доволен от него. Два-три пъти съм ходил при него и все ме претупва и гледаше да ме отпрати, за да влезнат повече хора.
maxx271
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 8:50 am

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от maxx271 »

Mendeleev написа:
admin написа:Всеки има различни критерии за "свестен", а и това колко е "свестен" и колко са му познанията в областта мисля, че са различни понятия. :dancing:
И аз подкрепям това мнение. Много хора хвалят д-р Стойнов, но аз лично не съм доволен от него. Два-три пъти съм ходил при него и все ме претупва и гледаше да ме отпрати, за да влезнат повече хора.

Това се опитвам да обясня ,че дори и да си разбира от работата не е гаранция че ще установи проблема .Когато нямаш познат да те поеме може да те мотаят докато стане късно .Моят проблем е в начален стадий но си имам проблем .Дори и в София да отида или Пловдив не е гаранция че ще попадна на точния лекар а до там са си доста километри .могат на бързо да ме прегледат да ми изпишат някакви хапчета и да ми бият шута .Ходил съм по лекари чрез познати гледали са ме на скенер без направление и без да плащам нищо .Но не е пак гаранция ,че точно този лекар няма да те обърка при мен май така и стана когато ме заведоха уж при бобър специалист в Хасково който преглежда и в Пловдив пари не дадох но ме повреди повече като ми изписа хапчета които изобщо не са били за мен всичко е божа работа .Дори и най некадърния лекар може да се справи с проблема от колкото другите така че смятам първо да тръгна през въпросната болница поне да ми пуснат изследвания .Редно е преди да се започне лечение да се пуснат изследвания защото нямам диагноза .
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от muhogon »

Ами, ако караш на принципа, че можеш да попаднеш отново и само на посредствен лекар, по-добре не ходи никъде! Ти питаш за мнения, относно старозагорските лекари, отговяряме ти, на база лични преживявания и опит. Затова и те насочваме другаде, точно защото рискът, да бъдеш "претупан", е по-малък в София, отколкото тука!
А иначе, ако попаднеш на свестен уролог, той ще прегледа внимателно документацията от предишни прегледи, изследвания и заключения, и не би допуснал повторение на същите грешки на предишните, нали затова се водят и тия документи?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от sawo »

За уролог в Ст. Загора съм доволен само от д-р Узунов, определено знае повече неща от това, което пишат по учебниците. В интернет му има координатите, аз лично бих минал задължително първо през него.
maxx271
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 8:50 am

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от maxx271 »

sawo написа:За уролог в Ст. Загора съм доволен само от д-р Узунов, определено знае повече неща от това, което пишат по учебниците. В интернет му има координатите, аз лично бих минал задължително първо през него.

В коя болница е този доктор и какви са ти били оплакванията ?
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от Веско »

Узунов те гледа само в ръцете какво ще му дадеш.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Окръжна болница в Стара Загора

Мнение от slimarkov »

Не пишете така за докторите, неприятно е.
Набеждавате много лесно!
Публикувай отговор