Коронавирус COVID-19

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Коронавирус COVID-19

Мнение от Jino »

slimarkov написа: Вто Мар 16, 2021 14:32 pm Завърнах се след тежко изкаран Ковид.
Бог ме спаси.
Пазете се!
:lol: :lol: :lol: :lol: Сега в тая сфера ли се "преквалифицира"? :lol: :lol: :lol:
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Коронавирус COVID-19

Мнение от Kundalini »

Jino написа: Чет Мар 18, 2021 11:18 am
slimarkov написа: Вто Мар 16, 2021 14:32 pm Завърнах се след тежко изкаран Ковид.
Бог ме спаси.
Пазете се!
:lol: :lol: :lol: :lol: Сега в тая сфера ли се "преквалифицира"? :lol: :lol: :lol:
Аз продължавам да твърдя, че Ковид си е безобиден вирус от типа на сезонния грип.
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Коронавирус COVID-19

Мнение от Jino »

Kundalini написа: Чет Мар 18, 2021 15:51 pm
Jino написа: Чет Мар 18, 2021 11:18 am
slimarkov написа: Вто Мар 16, 2021 14:32 pm Завърнах се след тежко изкаран Ковид.
Бог ме спаси.
Пазете се!
:lol: :lol: :lol: :lol: Сега в тая сфера ли се "преквалифицира"? :lol: :lol: :lol:
Аз продължавам да твърдя, че Ковид си е безобиден вирус от типа на сезонния грип.
Никой грипен вирус не е безобиден, и без преекспонирания ковид, са си умирали хиляди на година... Но това с ковида, е вече престъпление, става дума за "мерките" и унищожаването на всичко...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
Kundalini
Потребител
Потребител
Мнения: 216
Регистриран на: Съб Авг 10, 2019 0:30 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Коронавирус COVID-19

Мнение от Kundalini »

Jino написа: Пет Мар 19, 2021 19:22 pm
Kundalini написа: Чет Мар 18, 2021 15:51 pm
Jino написа: Чет Мар 18, 2021 11:18 am

:lol: :lol: :lol: :lol: Сега в тая сфера ли се "преквалифицира"? :lol: :lol: :lol:
Аз продължавам да твърдя, че Ковид си е безобиден вирус от типа на сезонния грип.
Никой грипен вирус не е безобиден, и без преекспонирания ковид, са си умирали хиляди на година... Но това с ковида, е вече престъпление, става дума за "мерките" и унищожаването на всичко...
За ваксините-убийци да не говорим.
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Коронавирус COVID-19

Мнение от Jino »

Фамозният ковид беше средството, ваксините-убийци са целта...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Коронавирус COVID-19

Мнение от bsbs »

Jino написа: Съб Апр 10, 2021 13:39 pm Фамозният ковид беше средството, ваксините-убийци са целта...
Kat ta gledam si waksiniran s sputnik v....ot podpisa wadq zaklu4enie.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Коронавирус COVID-19

Мнение от Jino »

bsbs написа: Съб Апр 10, 2021 21:04 pm
Jino написа: Съб Апр 10, 2021 13:39 pm Фамозният ковид беше средството, ваксините-убийци са целта...
Kat ta gledam si waksiniran s sputnik v....ot podpisa wadq zaklu4enie.
С нищо не съм ваксиниран, и не смятам да го правя... все едно, с коя ваксина... А който е мераклия за тая работа, трябва да знае нещо много важно - прави го изцяло и само на свой риск, производителите са освободени от отговорност!
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Публикувай отговор