Нов телефон

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Нов телефон

Мнение от Jino »

Намислил съм, вече да сменя телефона си, дойде му времето. След почти 5 години вярна служба, сегашният ми самсунг J5, е време да излезе в заслужена почивка... :) И тъй като не съм телефономаниак /дори и телефонофен не съм/, реших да бъде семпло устройство, от бюджетен клас, все пак, ще се ползва само по основни предназначения - обаждане, тук-там джипиес, снимки, сърфиране в интернет... Игри няма да се играят, понеже досега само това ме питат по магазините... :D

Та в тази връзка, се спрях на някои устройства, ако някой има идея как са, кое колко си заслужава, ще се радвам да понауча нещичко, което ще ми помогне в избора...

https://mobilebulgaria.com/telefoni/nokia/nokia-g20

https://mobilebulgaria.com/telefoni/samsung/galaxy-a21s/?scrollto=.product-offers-new

https://mobilebulgaria.com/telefoni/xiaomi/poco-m3/?scrollto=.product-offers-new

https://mobilebulgaria.com/telefoni/xiaomi/redmi-9t/?scrollto=.product-offers-new
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Нов телефон

Мнение от fantamaniaka »

Аз бих избрал един от последните два. Не съм почитател на марката но от този избор между тези 4-те (почти идентични апарата) може би xiaomi е една идея по-добре.
Няма апарат от тези който да блесне пред другите 3... Ако това е бюджета , който и да вземеш все ще работи... :)
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Нов телефон

Мнение от Jino »

fantamaniaka написа: Нед Авг 15, 2021 17:15 pm Аз бих избрал един от последните два. Не съм почитател на марката но от този избор между тези 4-те (почти идентични апарата) може би xiaomi е една идея по-добре.
Няма апарат от тези който да блесне пред другите 3... Ако това е бюджета , който и да вземеш все ще работи... :)
Да, това е бюджета, просто нямам нужда от нещо по-скъпо, безсмислено е! Сегашният ми самсунг тогава го взех без никакво оглеждане, и се оказа много сполучлив, задоволяваше ме всячески! Но батерията му сдава багажа, а с нова нищо не се гарантира, играл съм тоя филм, с друг телефон... Ако трябва да съм честен, "кастинга" го правих най-вече на база мощност на батерия, другото сякаш не се различава особено...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Нов телефон

Мнение от Jino »

Благодаря на всички /не/отзовали се, сагата приключи :D Както винаги, с нещо, невключено в горния списък... :lol: А именно, самсунг А12, 128 гб... 8)
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Нов телефон

Мнение от fantamaniaka »

Честито :bigboss:
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Нов телефон

Мнение от admin »

Аз съм с POCO, за 420 лв го взех и съм много доволен. Тъй като имам и два номера използвам и двете карти.
"There is no 'patch' for stupidity."
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Нов телефон

Мнение от Jino »

admin написа: Пон Авг 23, 2021 9:29 am Аз съм с POCO, за 420 лв го взех и съм много доволен. Тъй като имам и два номера използвам и двете карти.
И тях гледах, ама нещо не ме изкефиха... В крайна сметка, надделя навика, като изключим времето на обикновените телефони /тогава за кратко имах самсунг/, този ми е трети пореден от марката, явно ми е късно да свиквам с други...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
boyanova92
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Апр 14, 2022 11:04 am

Re: Нов телефон

Мнение от boyanova92 »

Подкрепям положителния отзив за Xiaomi Poco. Вече половин година съм с него и много ме слуша. Камерата е добра и батерията издържа, но и аз не съм била претенциозна, защото го ползвам флавно през повичното ми време за гледане на клипове и социални мрежи. :dancing:
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Нов телефон

Мнение от Jino »

Някакви мнения за това тук? Допадна ми, че е с по-малки размери, както и показателите?

https://mobilebulgaria.com/telefoni/sony/Xperia-10-V
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Prada
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Дек 31, 2023 10:48 am

Re: Нов телефон

Мнение от Prada »

Един приятел е с такъв и е доволен.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Нов телефон

Мнение от admin »

Jino написа: Съб Дек 30, 2023 12:39 pm Някакви мнения за това тук? Допадна ми, че е с по-малки размери, както и показателите?

https://mobilebulgaria.com/telefoni/sony/Xperia-10-V
Дърво е. Аз не бих си го купил.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Нов телефон

Мнение от fantamaniaka »

Зависи за какво го искаш. Ако е просто да се обадиш става :D
Това дали един човек е "доволен" не значи много :)
За сведение баща ми кара с телефон с копчета и е по-доволен от много притежатели на iphone :D
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: Нов телефон

Мнение от Jino »

За какво толкова може да се ползва? Интернет, навигация понякога, снимки, видео, обаждания, някое и друго, полезно приложение... Игри няма да има, ако за тях иде реч!
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Публикувай отговор