критики + още нещо Vol.2...

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

За REPO!

Само като видях, че присъства мнение на 2fry бях напълно сигурен, че е писал за Repo! Ета точно преди малко дотраях до финалните надписи е нямам търпение да го благословя този велик филм, който всички ние чакахме сякаш цял живот!

Преди да съм казал каквото и да било по темата обаче, искам да ви кажа нещо за себе си с което да разбуля мистерията, която витае около мен. :spank: Аз слушам предимно метъл. И се кефя на всякакъв вид готика, чудесия и олелия. Също така харесвам добре направените мюзикъли измежду които любимите са ми Sweeney Todd и Nightmare Before Xmas. И като представител на тази едновременно замираща и увеличаваща се в една или друга насока общност имбрейснах този филм с по-широка прегръдка отколкото явно можех да си опъна ръцете.
Досега аз специално не съм гледал нито един мюзикъл, в който водещия мотив да е рок/метъл и няма да се учудя това да е един от малкото такива в историята на киното. Идеята е добра! Доста добра дори. Реализацията обаче е толкова зле, че дори аз като фен на подобни неща не можах да се хвана за нито едно нещо, с което мога да кажа, че това е един уникален рок-мюзикъл от който имах нужда. За сметка на това, това е един безочливо объркан и крайно НЕмелодичен рок-мюзикъл, който може да съществува на пазара към днешна дата. Сара Брайтман кефи, всички други дразнят и в целия филм имаше ТОЧНО 5 (ПЕТ) добри музикални попадения привсе, че през целия филм се пееше. Всичко останало не само че звучи зле, ами и се чете зле! Поне костюмите, грима и ефектите бяха ОК. По-добре изгледайте трейлърите няколко пъти и онзи откъс от филма, който 2fry беше пратил миналата година (това е дефакто единствената сцена, която може да спадне в графата 'art')

REPO! е едно пълно разочарование от начало до край с леки изблици на артистичност (и което е по-важното - мелодичност) и привсе металния си характер, вкуса му за човек, който харесва такива неща е по-скоро bitter отколкото sweet. :angry:


Оценка: 5/10 (за casual гледач)
3.5/10 (за човек като мен, поставил всичките си надежди в неправилните Дарън-Лин-Боусмански ръце)
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

IGOR

Изображение


Кой не знае Игор, кой не е чувал за него? Ако не сте чели мнението на Пратчет за Игор или пък не знаете от обща култура, Игор е същество, съставено от чаркалъците на различни хора. Изгърбен е, фъфли и обикновенно всяка негова част е несиметрична по тялото и нетипично различна от другата (не и в този филм). Но Игор пък е и най-сръчното същество с иглата. Също така е прислужник на разни ивъл джиниъси, които удобно живеят по изкривени крепости по върховете на оголени хълмове. Игорите (всяко такова същество се казва Игор) не създават нищо, само сляпо се подчиняват. Тук обаче Игор измушва и създава живот! И от там се тръгва цялата олелия, защото друг ивъл джиниъс иска да му го гепи.

Това е филма като цяло, който не стига, че е грозноватичък, ами е и тъпичък. Не мога да разбера защо хората хвърлят толкова труд в 3D анимационен филм, след като той е напълно безинтересен? Луди! Има само две интересни неща във филма - безсмъртния заек, който е просто култов и неговите реплики. Сценария беше плосък с редки изблици на гениалност. Но като погледнем, че последното творение на режисьора Anthony Leondis е Lilo&Stitch 2, някак си ни става ясно какво може да очакваме от IGOR - НИЩО забавно!

В Igor не намерих нищо интересно, което да ми прикове вниманието и в рецензията да напиша, че филма става. Филма НЕ става. Дори и за малки деца, щото творението на Игор (биваше ли точно ИВА да се казва? :evil: ) ще ги уплаши.

П.П. Ся и ако Bolt е на неговото ниво, ного ще curse-вам sawo!


Оценка: 4/10
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от ^Sloopy^^ »

Seven Pounds

Смит е роден да играе драми тва е :) добра игра и на Розарио Оусен иначе за филма стана доста предвидим в един момент и малко муден ми беше на моменти тва ще кажа по въпроса

6/10


Pride & Glory

Някой горе беше казал че ми писнало филми за корупирана американска полиция и американско геройство или нещо такова...ми да е и на мене хаха :lol: Ако не беше Ед Нортън тоз филм едвали щях да го гледам :? става за отбиване на номера ако няма друго за гледане и толкова

5/10
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

На 7 Pounds от средата нататъка превъртах като луд, направо се пищисах с тоя филм. Поне още 2 варианта на същата история съм гледал.

За Pride & Glory се чудя само кви ги говорите. Американското геройство??? ВТФ? Къде във филма стана дума за такова нещо? Доколкото си спомням основната тема беше че куките са големи копелета и корупцията с лопата да я ринеш при сините момчета. И прекалено ламерикански бил филм - ми къв да е кат е правеш в Щатите, таджикистански ли? Филмчето не е нещо особено, ма има къде-къде по-големи кофи с лайна, прокламиращи американския начин на жувот, мкей :wink:

Иначе аз исках да ви покажа тука едно любопитно линкче: тука. Тва на който му е интересно за къв чеп тоя Бенджамин Бътън е струвал майка си и баща си да се направи. Аз лично съм в шок.

Btw Golden Globe почнаха ей са.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от ^Sloopy^^ »

мм добре де аз с такова впечатление останах накрая..ония като се остави да го пречукат :? кажи ми ся не се ли прави на герой хаха :lol:


ех къде е брат пит а? хаха
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

Не, прави се на отчаян и много тъп човек. За първото ок, ама второто втф?? Както споменах и одеве, краят е осран.

Иначе GG мисля да ги постна в upcoming...
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

Гледах най-накрая Max Payne и издъних и Bolt.

Max Payne беше посредствена пръдня, която освен един единствен кадър няма нищо общо с играта. Нито музиката, нито графичния 'арт' от играта, камо ли пък Макс. Не мога да разбера какво иска повече Холивуд при условие, че имат една достатъчно добра идея заложена в играта, както и целия сценарии (все пак са купили правата). Какво му е сложното да се направи филм ПО играта, ами са направили някакъв филм с името на играта. Изтърсаци недоносени! :angry:

Оценка: 4/10


Bolt беше за сметка на това много добър! С което на sawo му се разминаха curse-овете. Чак не мога да повярвам, че е на Дисни! Напомни ми много на Играта на Играчките, а и имаше бъзик с Nemo ;)

Оценка: 8/10
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от sawo »

SniperBeta написа:Bolt беше за сметка на това много добър! С което на sawo му се разминаха curse-овете. Чак не мога да повярвам, че е на Дисни! Напомни ми много на Играта на Играчките, а и имаше бъзик с Nemo ;)

Оценка: 8/10
8)
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

City of Ember (2008)
Изображение

И аз най-сетне се наканих да го гледам туй. Ми, ко да кажа, много симпатично филмче. Определено през цялото време имах чувството, че гледам приказен вариант на Fallout и най-вече на частта във волта. Всъщност като се замисля това е най-близкото до екранизация по Fallout до което ще я докараме следващите няколко години (щот съм сигурен, че Холивуд в най-скоро време ще изплеска мазните си кебапчета и връз тая светиня за феновете).
Историята снайперистът доста успешно я описа, само да добавя че спрямо книгата няма много неточности и горе долу си е включил филмът всичко което е било интересно и филмируемо. За съжаление филмчето е направило доста слаб оборот и не е много вероятно да видим екранизация по втората книжка, която вече си е в wasteland-a. Жалко, щото определено има потенциал (за разлика от следващите две, последната от която е абсолютен крап).
За филмчето кво да кажа... еми то е некъв абсолютен парадокс. От една страна има невероятно свежите идейки и красивият сетинг. Костюми, декори, всичко ти помага да се потопиш в един малко странен и доста различен от нашия свят, да го разбереш и да го обикнеш. Пак там са и прекрасните актьори, особени адмирации отиват за момиченцето от Atonement и за Мартин Ландау в ролята на лудия дядка.
От друга страна при все бюджета и всичко този филм изглежда ефтин. Се едно гледаш телевизионна продукция. И ако беше такава ок, няма какво да се оплаквам, хората са лимитирани и не могат да правят чудеса, но случаят не е такъв. Това си е сериозно кино и ако режисьорът беше някой който да отдава на визията си малко повече внимание можеше да се получи нещо от ранга на примерно City of Lost Children на Жьоне.
И така тонове потенциал и няколко фала, но като цяло бях много приятно очарован от филм, за който бях сигурен че ще намразя. Определено палци горе.
Оценка: 7.5/10

Ten Inch Hero (2007)
Изображение

Хаха, баси филмчето. Тука си имаме драмичка/комедийка, която принципно не бих пипнал и с радиоактивен прът, но наличието на Jensen Ackles (Supernatural, My Bloody Valentine 3D) просто го правеше наложителен.
Няква мацка на има-няма 25 години отива да търси дъщеря си, дето едно време я е дала за осиновяване и са иска да я види ква се е извъдила. Тряа работа и затва се зафаща в едно ... хм, ресторантче за сандвичи, дето работят най-странните образи. Ето ви за пример Дийн:
Изображение
Филмчето буквално е гъчкано с лафчета, повечето или от устата на тоя горе или някой с когото той говори. Заслужава да се спомене оwn-ването на двама манафи като го ебаваха за някви тампони, докато носи шотладска поличка.
И така, като цяло филмчето не е нищо особено, но определено е някво фийл-гууд и беше интересно да видя Дийн в... м така де, той същата роля прави. Както и да е, поне я играе добре.
Бтв ето идно интервю (a, oще едно)на него с Джими Кимъл.
Оценка: 7/10
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

Baby Blues

Изображение


Поради честите отсъствия по работа на своя съпруг, самотна майка (красивата Colleen Porch, позната ни най-вече от Starship Troopers 2) е изправена пред непосилната задача сама да отглежда своите четири деца. При което един ден обвивката, в която е затворена нейната мъка и ярост се пропуква и тя тръгва на killing spree.
Повече не искам да издавам от филма, защото това е една от малкото продукции, които в последно време могат да се похвалят с наситеност привсе клишираността на концепцията, която ги задвижва.
Не се препоръчва на крайно чувствителни хора!


Оценка: 7/10






Red Sands

Изображение



Америка е една велика страна, indeed! Само тя може да надмогне всякакъв вид терористични атаки, войни и скръб, да ги пакетира в лъскава кутийка и да ги продаде! Единствената страна, която прави пари от всичко, независимо какво я сполети!
И така, ако случайно някой се е съмнявал, Red Sands разправя за съдбата на американски платуун изпратен в Ирак да пречука алкайда. Това ми беше достатъчно основание да тръкна грубо филма (каквато участ сполетя Body of Lies, Препържен), но корицата ме спря. What the heck? Война, в реално време, ама с вампири? Или чудовища?
Пих една чаша преварена нитрирана вода директно от чушмята и пуснах филма.
Епа не е лош. Никак даже. Дори доста закъснелите CG ефекти и очевидната помощ на Adobe After Effects не бяха достатъчни за да ме накарат да прекратя филма. Атмосферата и реализацията на малоумната идеята са водещите фактори тук!
Фабулата: Нашия бънч-ъф-ъмерикан-мъсълс-хеви-арморед-скуад отива на суисайдъл-мишън из не особено дружелюбните терористични полянки и докато един отвеян мухльо весело се любува на безгрижно прехръкващите мушички цялата група стига до мистична статуя, оставена от пра-терористите още от незапомнени дълбоки древни времена. Времена, в които човека все още се е учил да казва "нигъ" и да подскача от клон на клон. Фрапирани от тази колосална гледка, те решават да почнат да превеждат древноезичните езически терористични символи и като едни истински потомци на съвкуплението между Инди и Лара да ревийлнът мистичната загадка издълбана в скалата.
Един от групата обаче решава да направи лонг-сториТО-шорт и пръска главата на статуята. Терористичен джин измушва без те да подозират и решава да им натърти сливиците.
Да, идеята е по-крап и от диария.
Реализацията обаче е на съвсем друго ниво! Ъъъ...гледайте го.


Оценка: 6.5/10
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

Body-то хич пък не си е зле филмчето, даже са като мина малко време и се с добро си спомням за него. Определено не е най-силният филм на Ридли, но пък по-добре лош Ридли отколкото никакъв. И тъй като току що изгледах The Beast Within (2.5 часовият мейкинг на Alien (под ножа са са мейкингите на другите три части, но като ги изгледам ше споделя)) мога да потвърдя вече очевидното, че стане ли дума за правене на филм Ридли знае какво прави и поне е сигурно че ше ебе с визия.

Са да обърна фнимание към
Valkyrie (2008)
Изображение

Гледах го преди няколко седмици и се се чудех какво да напиша за него.
Първата реакция на повечето от вас цинични копелета такива най-вероятно ше е нещо от сорта на "Блях, новият на Том Круз, мистър Холивуд пак ше спасява света от нацистите, за къв чеп им е на ламериканците да правят филм за германци, трябваше да си оставят дойчовците да си го направят и прочие." Всъщност братската немска нация са направили, при това доста скучен и крапавичък. Ако става дума за автомобили се обръщайте към немците, филмите ги оставете на ония отвъд голямото синьо.
Полковник фон Стафенберг е патриот. Твърде жалко обаче, че е на страната на най-мразената нация по време на Втората Световна. Пролял кръвта си за родината, той не може да търпи повече жертвите, които дава страната му и се забърква в заговор, целящ изземането на властта от Хитлер. Веднага ше ви разваля кефа и ше ви кажа, че се провалят и накрая Хитлер оживява, тва и за мене беше голям шок баси за кво беше цялата тарапана.
Се тая, историята на филма е дотолкова достоверна и придържаща се към реалните събития, доколкото е възможно като се има предвид че диалогът буквално е бил изземан от реалните транскрипции. С други думи така е било. Ако трябва да опиша сценария с една дума, то тя би била реализъм. По-реално няма накъде, постоянно си усещах настроенията "ся да видим как ше направят атентата", "сега като мина атентата как ше оркестрират цялата работа", "сега къде ще тръгнат на юг нещата и ше ги изловят". При все че знаех че няма измъкване до самия финал се надявах нашия да се измъкне, усещането беше горе долу като при United 93 (моля който не го е гледал да не извива очи към тавана, тоя филм е плашещо добър).
Актьорският състав е много приятен, макар този филм да е по скоро задвижван от историята, а не от героите. На първо място едноокият (но освен това и еднорък и с два липсващи пръста на другата ръка) Круз е много стабилен като инициатора. Бил Най също прави приятно впечатление. Изродът на филма обаче е Хитлер. Тоя тип всеки път като се появеше пред камера и се едно падаше мрак. Много смразяващ тип, определено се усещаше авторитет и заплаха като някой много зъл шеф, хехе. Любопитно е да се отбежи, че имаше само 1 женска роля във филма (жината на Круз), ако не се броят телефонистките, но всъщност кой би тръгнал да ги брои. Определено тва не е филм дето да се налюбувате на мадами.
Режисьорчето Брайън Сингър си ми е любимец още от X-Men-ите насам и няма как да не му се радвам, особено пък след Хаус. Благодарение на неговата стегната режисура получаваме трилър, който го усещаш като натягаща се пружина и става все по-стегната и по стегната докато върви филма. Музиката спомага неприятно много за това, наситена с така любимите ми звуци от туба. Интересно е да се отбележи, че визуалните ефекти във филма са сведени до минимум. Всичко, което се вижда е истинско, истински такнове, истински самолети, Круз даже карал единия от тях. Както вече споменах реализъм.
Филмът определено е мъст сий, най-вероятно само веднъж, защото най-големият му коз е сценарият, а втори път няма как да те изненада. Но пък по добре се постарайте този пръв път да е като хората, защото за този филм си заслужава. Все пак колко често се появяват добри интелигентни трилъри дето да те държат в напрежение и да не се подиграват със зрителя по някое време.
Оценка: 8.5/10
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

Dark Reel


Изображение


По времето, когато четеш това ревю, аз най-вероятно вече ще съм си разпръскал чорбите из хола, затова ти оставям тези мои последни думи:
Искам от теб да погледнеш към най-далечната стена на стаята си. Сега стани много бавно, засили се към нея и се блъсни.
Алтернативата е да гледаш прекомерно тлъстия и грозен Джон Конър в мозъчната пръдня Dark Reel.
It's your call.


Оценка: 2/10


Послевпис: Ама пък почна доста стилно...
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

Добре, че си ти да се жертваш, че иначе кой ще ни предупреждава за тъпите филми, хехе :D Кофти, че не попадаш на добри де.

Ghost in the Shell 2.0 (2008)
Изображение

Първо благодарско на Снайпера, че ме типна че се е появило в гледаема форма, че иначе като нищо щях да го пропусна.
Второ за кво иде реч тука. Да не ви стричвам дъвката, ама това не е продължение на култовото аниме. Заса феновете на филма ще трябва да се задоволяват с Innocence, който също е прекрасен де. Феновете пък на мангата да продължават да си гледат SAC-a и излезналия т пълнометражен Solid State Society. Та все пак какво е 2.0? Еми чисто и просто ново издание на добре познатото ни старо (но пък за сметка на това добро). По модела на братята ламериканци и тука лъсваме на няколко места, дигаме графиката на моменти и слагаме двойката на ДВДто да правиме още повече пачки.
Реално нови моменти няма. Някои стари (началото, сцената с акваланга и основно невидимости) са заменени със CG такива по подобие на тези в Appleseed 2 (които пък трябва да призная са си кефещи и да бяха го направили цялото филмче така, не просто се едно са оставили пръстови отпечатъци преди да го опаковат ебати).
Странното в цялата работа обаче е, че в нито един момент не им се ядосах достатъчно, че да го спра филмчето. Защото както и да го погледнем имах възможност отново да изгледам любимото си аниме (всъщност то ме запали по темата) и за пореден път да се убедя, че колкото повече го гледам толкова повече го зацепвам това филмче. Moже аз да съм тъп, може филмчето просто да е толкова комплексно. Не мога да и да не спомена прекрасната музика, в чието създаване са наблъскани и БГ ритми (да, Кенджи Кавай сам си е признал, така че няма кво да се кривим) и особено най-любимите ми парчета Nightstalker и Floating Museum.
И така, който има възможност да го изгледа, да не се чуди, а останалите може спокойно да си пуснат старата версия, тя си е по-перфектна (и ефектна) от всякога, вече 14 години вов.
Оценка: като на оригинала 10/10

Underworld: Rise of the Lycans (2009)
Изображение

ТОЗИ ФИЛМ Е БРУТАЛНО ТЪП!
Ето, казах го. Не знам какво имат хората против втората част, според мен двете си бяха перфектни и като гор и като йефекти и като стори даже. Перфектната псевдоекранизация по World of Darkness (защото истинска такава струва пари) и първият филм специално е най-Legacy-of-Kain филм не-Legacy-of-Kain филм евър! И аз както си се радвам на светлинки и на мацки нямаше как да не съм надъхан за новуту. Сериозно, добре че се постараха, хубу бяха решили в началото директ-ту-двд да го пускат, ма нъцки.
Филмът е грозен и тъп и... грозен (казвам го два пъти, щото е много грозен).
Актьорите са жалки. Бил Най къвто си беше пич доса, тука направо играе се едно някой му е опрял нож в гърба. Всяка думичка я изговаря се едно страда от аутизъм, баси човека. И ясно че е вампир, ама няма лошо ако вземе да мига от време на време, тука погледа му е като да е изпил 100 кафета като Фрай във Фючърамата една серия. Рона Митра горкичката тука прилича на мъж. И при толкова кървища наоколо (бтв не са чак толкова, в предния бяха повече) поне едната и цица да бяха показали. Не че щеше да промени нещо де, физиономията и е се едно са я били с грозната пръчка. В Doomsday гачи ли по я биваше. Майкъл Шийн е meh, пък другите направо липсват от екрана.
Режисьорчето бидейки спецефектаджия явно се е пищисал от новата си работа и я е подкарал къкто си знае, заебавайки тотално камерата в някой ъгъл (тук филмът се доближава опасно близо и той до Legacy of Kain поредицата). Тоя човек го бива само да си ги гледа ефектите...
... Които хич не ги бива бтв. Върколаците са пълна скръб, особено 8 години след Ам-Гъл. То бива бива CG, ма по едно време се почудих да не съм пуснал Играта на Играчките (да не пропусна да спомена, че Болт е като лоботомиран до Играта на Играчките, мкей).
Сценария направо не ми се коментира горкичкият, колко яка идея имаха, кви безумия натвориха за 90 минути (от които 15 са кредити бтв).
И така, земи си тъпия филм, четворката може да си я изтрелват на ДВД, ако не е с Катето хич няма и да я гледам даже.
Оценка: 2/10
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

Е ти вече надскочи най-смелите ми очаквания за ниска оценка, която би дал на Untererde 3! Честно казано филма не беше толкова лош колкото го описваш и колкото очаквах да бъде. Не беше на нивото на двойката, но като за трета част, която страда от синдрома на прикуълите (от който странно страда почти всеки нов филм) наистина не е толкова зле. На мен най-много ми се понрави идеята да гледам цял филм актьорската игра на дядо Бил, чиято роля като Виктор ми е присърце. За ефектите също не смея да твърдя, че бяха чак пък грозни но като цяло опита в ефектите на режисьора не е бил достатъчно ефектен за да го настани удобно на режисьорското столче, да. Рона Мутра не вярвам да беше от най-сполучливите предложения за дъщеря на Виктор, но и тя си внася своето. Мен Катя не ме кефи така или иначе. Виж, Амелия от друга страна е доста сочна хапка. Жалко, че сгъна.
След прожекцията се прибрах и издъних другите два филма и останах доволен и от трита.
Аз му давам 6 от някакъв вид псевдо-фенщина, а теб те съветвам да му направиш второ четене като фръкне на HD.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

Дефинътли.
Не знам, супер много ме издразни щото историята фърчеше и не се оставяше да те потопи в света на вампирите. Тука иху-аху и сички са ток. Малко предистория на вампирите, малко обяснения доколко хората подозират за тях, как ги контролират точно. Тука хората само пращаха пратеници и ги избиваха общо взето. Също така останах с впечатление че горите се състоят предимно от върколаци с някое самотно дръвче в калабалъка. За дядката в никакъв случай не мога да се съглася че се справяше, в предните филми беше шефче, тука по-скоро ми напомни на Бен Кингсли в Блъдрейнката на Увето.
Иначе като за вампирски филм беше ясно че ще се гледа отново. А ако някой се интересува от интересен филм за върколаци може да чекне трилогията за Джинджър Снапс. Там даже и третият филм, който също е прикуъл отпреди няколко века, си е направо най-добрия от трита. Там общо взето и бюджета нараства от 0 към няколко десетки милиона към последния и си личи. Добри филми с други думи. Даже ми се пригледаха пак, мамка им.
Публикувай отговор