Интернет доставчик

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

x6x написа:Нещо привилегии за лоялен клиент има ли ?
Мне. Аз се пуснах месец след като БТК пуснаха нет и не са ми дали никви привилегии.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

ivanov написа:
sawo написа:Тука има тука няма :) Оптика без оптика ако са повече хора онлайн скороста леееко намалява :)
sawo написа:Ако пускаш клиенти колкото реално имаш възможност естествено че няма да е така.
Например имаш 100mbit линия и пускаш 20 клиента с по 5mbit а не 100 клиента и да се надяваш че само 20 ще са онлайн.Естествено сметката може да се изчисли що годе точно по колко са онлайн и да няма разминавания но това не е сугирен метод още повече че се печелят пари наготово а кои доставчици правят така няма да казвам но далеч не са всички.
Извинявай, ама ти светил ли си им на интернет груп та да знаеш намаля ли им скоростта като се навържат много маймуни на клона или не?! От къде знаеш пък, че ИГ не купуват допълнително трафик с оглед на постоянно нарастващия брой потребители? За кои доставчици намекваш е пределно ясно, кои хвалиш - също.
Чудя се, кога някои хора ще престанат да си мерят пишките, пардон, скоростите.
Не съм светил нищо то си го пише в ценовата им листа ама кой да чете...
Наблюдения над интернета им имам почти всеки ден също така малко повече от колкото може да се види пред компютъра но не съм споменавал конкретни доставчици те 'засегнатите' сами ще се усетят.
И когато някой доставчик си пуска клиенти на които реално може да им покрие 100% от скороста във всеки един момент тва трябва да е нещо нормално а не похвално.За този който не го прави - толкова по-жалко за потребителите.
Трябва да стане ясно че не е по-добър този който пуска по-дълги опа по-високи скорости а този който го е грижа за клиентите му а не само парите и как да прецака повече конкуренцията за да наложи собствените си мизерии независимо дали е бтк ctc интернет груп или който и да е ама тва ще стане ясно на всички в недалечно бъдеще тръгнали сме подир другите държави все пак а там положението не е много розово.
До 'феновете' БТК рулз всички други съкс:
Дано БТК да не стане както другите големи доставчици извън България където имаш скорост до 25mbit/s (yay, с кой ще мерим сега?) в зависимост от конкретния доставчик но като пуснеш някой торент или програма за p2p обмяна насофтуер и оппаа... 2kB/s понеже 'реалното ти IP' минава през transp proxy (vereya pawar).Ако пък не сте през прокси торент трафика се филтрира и без тва така че не се притеснявайте.При разговор със 'поддръжката' обикновенно ви отговаря жена чиито знания стигат до невероятния връх 'рестартирайте си компютъра'.Можеби ви се струва невероятно но почти навсякъде е така и се надявам бтк да не поемат по този път но впредвид сегашните им действия май точно така ще стане.Тяхния нет си е добре но всички са принудени да ползват техните трасета и немалка част от мизериите покрай другите доставчици стават именно по вина на бтк.
Стига се до фрапуращи случаи в които трябва да се плаща за да говорите по скайп(!) така че няма нужда да се правим на футболни запалянковци и да разправяме как БТК били най-добри а всички други не ставали защото от това само ние може да си изпатим след време.
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Нямаше БТК рулз никъде.
С едни гърди са напред просто,но всичко е въпрос на приоритети.
Ако Асан го устройва БТК,Мунчо ЦТЦ,Харалампи ИГ,Цецка Орбинет,а Груьо Верея,нека има мир по земята.
За моите нужди БТК предлага най доброто в момента.За съседа ми ИГ го дава - Сваля всичко ново без да се тормози да го търси.
Това не е състезание според мен.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

x6x написа: Верея;КейбълТел;ИНГ;ЦициСТъ да минават по околовръстното.
Сбогом и гудбай:)
На мене точно на такова ми заприлича но няма да се заяждам каквото имах го казах.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Абе таз лятна оферта на БТК, дето уж много изгодна, реших да се възползвам, а те хубавците немогат да ми направят телефона цифов. бипах майтапа. Как да не каже човек - аааААаААахахахахахахаххаХАХАхАХхАхАХАха
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Малко по емоционално съм го дал:)
И през моя поглед на нещата за качествен НЕТ.
Да не забравяме:Въпрос на приоритети,и няма състезание за КОЙ ПО-ПО-НАЙ
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Хахаха
За фенове на РМ е така:)
Нямат възможност явно.Което е учудващо на фона на масовата "цифровизация"
БТВ,ако искаш наистина БТК цифров телефон,мое да ги напънем да ти прокарат за без пари.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

x6x написа:За фенове на РМ е така:)
ХА-ХА, много смешно
x6x написа:Нямат възможност явно.Което е учудващо на фона на масовата "цифровизация"
Казаха, че към Август-Септември, ще може и промоцията ще е валидна
x6x написа:БТВ,ако искаш наистина БТК цифров телефон,мое да ги напънем да ти прокарат за без пари.
Какво имаш в предвид. Макар, че не съм умрял за тоз цифров телефон, а пък и сегашния ми номер е доста тарикатски.
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Тарикат с тарикатски номер,че и фен на РМ:)
Имам предвид,че знам легален начин да ги натиснеш да ти прекарат цифров тел.,за да можеш да си пуснеш ADSL
Нищо повече.
Засега прИмоцията е валидна до 31 оф Джулай
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

x6x написа:Имам предвид,че знам легален начин да ги натиснеш да ти прекарат цифров тел.,за да можеш да си пуснеш ADSL
Нищо повече.
Е кажи какъв е де, ако трябва на ЛС
x6x написа:Засега прИмоцията е валидна до 31 оф Джулай
Аз съм попълнил формуляра с дата от месеца на промоцията, така че и да изтече пак ще ми е валидна, въпроса е че телефона за сега не могат да го направят цифров
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Утре ще те светна на ЛС!
Сега ми се спи.
И да не ми се връзваш на постовете от СПОРТ!
Там съм злобно куче :D

Щом си попълнил добре,а те приеха ли го ??
Важно условие е това
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

sawo написа:
ivanov написа:
sawo написа:Тука има тука няма :) Оптика без оптика ако са повече хора онлайн скороста леееко намалява :)
sawo написа:Ако пускаш клиенти колкото реално имаш възможност естествено че няма да е така.
Например имаш 100mbit линия и пускаш 20 клиента с по 5mbit а не 100 клиента и да се надяваш че само 20 ще са онлайн.Естествено сметката може да се изчисли що годе точно по колко са онлайн и да няма разминавания но това не е сугирен метод още повече че се печелят пари наготово а кои доставчици правят така няма да казвам но далеч не са всички.
Извинявай, ама ти светил ли си им на интернет груп та да знаеш намаля ли им скоростта като се навържат много маймуни на клона или не?! От къде знаеш пък, че ИГ не купуват допълнително трафик с оглед на постоянно нарастващия брой потребители? За кои доставчици намекваш е пределно ясно, кои хвалиш - също.
Чудя се, кога някои хора ще престанат да си мерят пишките, пардон, скоростите.
Не съм светил нищо то си го пише в ценовата им листа ама кой да чете...
Препрочетох три пъти офертата и никъде не виждам да пише, че скоростта намаля при повишен брой потребители online. От къде ги получи тия факсове незнам. Ако намекваш за колонката "Квартали с оптична свързаност" - такова нещо има и при СТС
П.С. 'Засегнат' съм дръжки.
Аватар
jaredharet
Потребител
Потребител
Мнения: 88
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 22:51 pm
skype: jaredharet
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от jaredharet »

М не. даже в момента има една преебавка за мен понеже съм отдавна на най високата тарифа и в момента немога да се възползвам от последната им промоция.
Zaza
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 21:14 pm

Мнение от Zaza »

jaredharet написа:М не. даже в момента има една преебавка за мен понеже съм отдавна на най високата тарифа и в момента немога да се възползвам от последната им промоция.
Промоцията е да минеш на по-висока тарифа или на по-дългосрочен договор.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

jaredharet последната им промоция май няма връзка с най-високата тарифа?
ivanov погледни си колонката гарантираност.
Заключено