проблем с иконите на .exe файловете

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

проблем с иконите на .exe файловете

Мнение от spiralkinda »

Здравейте!изчезнаха ми изорбаженията на .ехе файловете ,а на тяхно място се появи картинката показваща ,че файла е непознат(макар да ми се отварят .еxe-tata) :shock: рестартирах,махнах си stylexp-to i iconpackager-a и положението е все така същото.върнах оригиналната ХР тема,уви.... :( дайте ми съвет как да си restore изображенията на иконките на explorer,firefox,aquadock,ad-aware и тн.успях едва няколко да възстановя като change icon от properties ,но повечето не стават.под safe mode пак...,сканирах за вируси-нищо.сега единствено ми остана да дам он на систем рестор-а,но не ми се иска.очаквам идеи.благодаря ви предварително
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Според мен имаш вирус :wink: най-вероятно е "Parite.B" :roll:
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Мнение от spiralkinda »

Baev написа:Според мен имаш вирус :wink: най-вероятно е "Parite.B" :roll:
дай разрешение щом мислиш така.касперски нищо не открива,ах да пробвах да ги ребилд иконите с tweakui.нищо не се получи
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Премахва го само частично и после го довърши с F-Prot или Panda може и с някоя друга но не с твоята , може да е заразена :wink:
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

ами... ако си местил програмите в друга директория или си преименувал някоя от папките в които се намират, се получава така(да ти се изгубят иконките)Незнам как да се оправи(и аз го имам същото), но определено не е вирус.Такаче помисли си дали неси барал нещо по папките и тн :? :?
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Мнение от spiralkinda »

значи нищо не съм преименувал.просто когато iconpackager-a си бях сложил ножи икони на бозата и по дефаут ми сложило на firefoх екслпорерска икона.отидох с десния бутон и исках да я сменя и още преди да сменя и изчезнаха изображенията на всички .ехе файлове.някои успях да ги възстановя като .давам уж change icons ot properties и сменям с някакжа друга икона и давам апплай и после пак давам и пак от там си връщам старата икона,но не става при всички .иначе програмите си вървят супер,само няма изображенията
Баев благодаря ти .опитах,но нищо не ми откри.както с твоя фикс,така и с
http://www.bitdefender.com/bd/downloads ... ite-en.exe
.о4аквам още предложения ,понеже не ми се преинсталира боза :(
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Имах същият проблем, но просто рестартвах и всичко си дойде на мястото без много много да се занимавам. :idea:
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Мнение от spiralkinda »

PoSSeSSeD написа:Имах същият проблем, но просто рестартвах и всичко си дойде на мястото без много много да се занимавам. :idea:
хахах ако знаещ колко пъти съм рестартирал.не е истина направо :)
Публикувай отговор