XMS

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

System Restore или направо REPAIR
plamen2286
Потребител
Потребител
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Мар 22, 2004 7:45 am

Мнение от plamen2286 »

Samurai_ написа:Тоя Repair кaк се прaви?
добавя изритите или повредени фаилове :lol: :lol: маи :twisted:
plamen2286
Потребител
Потребител
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Мар 22, 2004 7:45 am

Мнение от plamen2286 »

Samurai_ написа:Не кaкво прaви, a кaк се прaви?
о извиняаи пак чета нетрезвен 8O


ами маибеше така . ръгаш бутващ диск със същия бозарлък и като те бутне :D не даваш инстал както обикновено ми му даваш репаияр и натискаш R маи тъи беше
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

да бе,точно тъй става,нали оправя всякъкъв вид такива проблеми
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

обикновено такова сгъстяване на бозата го оправям без всякакви простотии по следния начин: пускам компа,дава ми грешката,после ресвам и пак ми я дава(няма на4ин :) и после го загасям от ГОЛЕМОТО копче под или над F13 :P :P и като пусна пак,бозата ми тръгва без проблеми,
и тоя номер съм го правил не 1 път ами цели 3 :twisted: :twisted: не ви лъжа честно :o
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

DaChamp написа:обикновено такова сгъстяване на бозата го оправям без всякакви простотии по следния начин: пускам компа,дава ми грешката,после ресвам и пак ми я дава(няма на4ин :) и после го загасям от ГОЛЕМОТО копче под или над F13 :P :P и като пусна пак,бозата ми тръгва без проблеми,
и тоя номер съм го правил не 1 път ами цели 3 :twisted: :twisted: не ви лъжа честно :o
8O
ами какъв вид проблем си имал,че така се е оправяло
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

Big_Brother написа:
DaChamp написа:обикновено такова сгъстяване на бозата го оправям без всякакви простотии по следния начин: пускам компа,дава ми грешката,после ресвам и пак ми я дава(няма на4ин :) и после го загасям от ГОЛЕМОТО копче под или над F13 :P :P и като пусна пак,бозата ми тръгва без проблеми,
и тоя номер съм го правил не 1 път ами цели 3 :twisted: :twisted: не ви лъжа честно :o
8O
ами какъв вид проблем си имал,че така се е оправяло
ми давало ми е грешки и файлове които са broken :lol: :lol:
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

DaChamp написа: ми давало ми е грешки и файлове които са broken :lol: :lol:
Явно имаш проблем в някой от кешовете на хард дисковете/цд ром-ите или проблем с четенето на самите тях. Или е твърде вероятно да имаш големи разлики от номиналните напрежения на захранването (повече от 8-10% ).
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

John3V написа:
DaChamp написа: ми давало ми е грешки и файлове които са broken :lol: :lol:
Явно имаш проблем в някой от кешовете на хард дисковете/цд ром-ите или проблем с четенето на самите тях. Или е твърде вероятно да имаш големи разлики от номиналните напрежения на захранването (повече от 8-10% ).
позволи ми да не се съглася щото това става само когато ръчно махна някоя гадинка или изтрия нещо там си дето трябвало на бозата.и честно да ти кажа каруцата ми е все още добра макар че е на годинка 8) 8) 8)
Публикувай отговор