Интериорни врати

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Интериорни врати

Мнение от Nirvana »

Някой може ли да ми каже къде има читави, качествени и нормални цени на интериорни врати? Насочил съм се към МДФ врати, но видях, че има и български, който се водят пчелна пита. Вратите ми трябват за съхи помещения. Някой ако може да даде акъл какво е най-доброто решение.

Минах през няколко магазина и просто се отчаях. Едните дават отстъпки за бройки 10-12%, другите още като кажа отстъпка и ме напъждат :). За инсталиране искат по 60 лева на врата, но аз мога да си ги сложа де...

Мерси предварително!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Интериорни врати

Мнение от sawo »

Фирма Стейд - 042/23 23 32! И аз бях като тебе обиколих 200 места бях готов да им тегля една ... и да си правя сам всичко когато попаднах на тази фирма и цени/качество бяха най-добре от всички които съм проверявал.
Последно офиса им мисля че беше тук - на самия ъгъл на сградата пише врати дограма и т.н. то е съвсем малко понеже им беше временен офис сега не съм сигурен дали са още там, но ако не можеш да се свържеш мога да потърся и GSM-a :)
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Интериорни врати

Мнение от didka »

Dog drags - no tracks...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Интериорни врати

Мнение от sawo »

Все пак добре е да звънне, не съм сигурен дали това не е стария им адрес - скриншота от bgmaps ми изглежда стар, а би трябвало от скоро да са на новия адрес и съответно картинката да е нова.
GLS
Потребител
Потребител
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 17:33 pm

Re: Интериорни врати

Мнение от GLS »

http://www.trud97.dir.bg/ Тези са много добри!
Супер съм доволен от тях!
Препоръчаха ми ги от София...а са Старозагорска фирма...производител...не вносител на китайски и полски боклуци...
carina2006
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Мар 19, 2011 15:34 pm

Re: Интериорни врати

Мнение от carina2006 »

Аз съм много доволна от вратите на ПЛАМ-Пламен Карагьозов Лятото поръчвахме при тях цената за мдф естествен фурнир дъб беше 340лв с включен монтаж Само дръжки си купихме отделно
go6u
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 11:05 am

Re: Интериорни врати

Мнение от go6u »

http://www.mvtradebg.com/ в тази фирма има много добър избор и добри цени
Аватар
klox
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 451
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 19:26 pm
skype: klox_bg
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Интериорни врати

Мнение от klox »

Водно и лазерно рязане, Сито и дигитален печат - www.patchov.com
Изображение
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Интериорни врати

Мнение от Nirvana »

Врати съм си купил преди 6 месеца сигурно, но мерси за информацията! Дано да е полезно и за други хора :)
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
GLS
Потребител
Потребител
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 17:33 pm

Re: Интериорни врати

Мнение от GLS »

Е тогава напиши какви си купил и доволен ли си от тях.Така темата ще стане още по-полезна. :cheers:
VERANO
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2012 13:39 pm

Re: Интериорни врати

Мнение от VERANO »

Някой знае ли за магазин за интериорни врати някъде около казармите, по ул. "Христо Ботев" - на запад ?
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Интериорни врати

Мнение от Nirvana »

GLS написа:Е тогава напиши какви си купил и доволен ли си от тях.Така темата ще стане още по-полезна. :cheers:
Купих си 4 врати естествен фурнир (от Елерон), но ако нямате уговорка с тях за цената ще си тръгнете с невероятно напомпана оферта. Иска си малко извиване на ръце.... иначе те натоварват яко. Иначе изработката е много добра. Доволен съм!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
vih1254
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Яну 31, 2015 12:02 pm

Re: Интериорни врати

Мнение от vih1254 »

Нашите врати в къщи ги е избирал баща ми, не разбирам много кой и какъв материал е по-добър, но много сме доволни от нашите. Купихме ги преди няколко години от Luxdoor . Имаме и 2 деца в къщи, които постоянно се стараят да оставят някакви следи по тях (драскотини), но за сега още не са успели . Мисля, че си заслужава да дадеш 200-300 лв за хубава врата.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Интериорни врати

Мнение от realprofesora »

vih1254 написа:Нашите врати в къщи ги е избирал баща ми, не разбирам много кой и какъв материал е по-добър, но много сме доволни от нашите. Купихме ги преди няколко години от Luxdoor . Имаме и 2 деца в къщи, които постоянно се стараят да оставят някакви следи по тях (драскотини), но за сега още не са успели . Мисля, че си заслужава да дадеш 200-300 лв за хубава врата.
Мерси за инфото ,но темата не е барана от септември 2012г.
Popopopopo
Публикувай отговор