Магазин за заваръчни консумативи ?

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от mupk0 »

Къде в града продават заваръчни консумативи? Интересувам се най-вече за волфрамови електроди,припой и всякакви пособия за заваряване с аргон ?
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от Roshavv »

mupk0 написа:Къде в града продават заваръчни консумативи? Интересувам се най-вече за волфрамови електроди,припой и всякакви пособия за заваряване с аргон ?

https://www.google.com/maps/@42.412987, ... _siw-w!2e0
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от creitars »

ЦЕЗАР вече не е там магазина , премести се срещу входа на складовете над рибата.
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от mupk0 »

А оъносно газта аргон къде дават и пълнят бутилки освен в линде? За феромикс ми е ясно,но за аргон не съм се интересувал?
Аватар
creitars
Потребител
Потребител
Мнения: 165
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 10:32 am
skype: creitars
Местоположение: Стара Загора

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от creitars »

старото селище на АТЗ, пътя за колена където зареждат пожарогасители.
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от mupk0 »

Вчера поразпитах и май най-добре за средно ползване е да си купя бутилка и да си я пълня. Тези с депозит след време почва да им тече лихва,но навсякъде е различна. В нета има апетитни бутилки с минали прегледи ,но бива да си направя сметката като си я взема дали си струва да минавам прегледи или да си карам на депозит и да не се занимавам.
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от Roshavv »

mupk0 написа:Вчера поразпитах и май най-добре за средно ползване е да си купя бутилка и да си я пълня. Тези с депозит след време почва да им тече лихва,но навсякъде е различна. В нета има апетитни бутилки с минали прегледи ,но бива да си направя сметката като си я взема дали си струва да минавам прегледи или да си карам на депозит и да не се занимавам.
Ще заваряваш с аргон ли? Като се установиш дай един адрес да ти засилваме клиенти :cheers:
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от mupk0 »

Ем документи имам за електрожен и ЦО. Заварявам в една фирма близо 3 год по 10 часа,но мисля да почвам аргон вече :) лошото е ,че отначало няма да имам апарат за алумин,но и такъв ще си купя :) като цяло в момента станах собственик на гараж и между колата и гаража ще си накупя някви неща ,за да си работя някви мой неща на първо време. А и ми предстояха 2 генерации от до на коли...сега ще може да не са черни :)
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от Roshavv »

mupk0 написа:Ем документи имам за електрожен и ЦО. Заварявам в една фирма близо 3 год по 10 часа,но мисля да почвам аргон вече :) лошото е ,че отначало няма да имам апарат за алумин,но и такъв ще си купя :) като цяло в момента станах собственик на гараж и между колата и гаража ще си накупя някви неща ,за да си работя някви мой неща на първо време. А и ми предстояха 2 генерации от до на коли...сега ще може да не са черни :)
Мани тоя електрожен.. и аз ги имам китапите и заварявам над 15 год.... За алумин става въпрос...по моторетките редовно има какво да се бута.. стъпенки,дръжки... Съветвам те да специализираш магнезий.... вече всички капаци по двигателите са такива. Нови са цифра и може да се изкарва лев от това.Малко да не кажа почти никой не ги прави в окръга. :cheers: Като си готов с инвентара остави някакви координати.
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от mupk0 »

Алумин и магнезии определено ще са догодина :) там техниката е цифра , а съм и новодомец. Приятелката още няма работа.....не е лесно :)
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Магазин за заваръчни консумативи ?

Мнение от Roshavv »

mupk0 написа:Алумин и магнезии определено ще са догодина :) там техниката е цифра , а съм и новодомец. Приятелката още няма работа.....не е лесно :)
Успех с начинанието. :cheers: Ще се наредят нещата ,но в България всичко става с много зор.
Публикувай отговор