https://m.dir.bg/business/ikonomika/iko ... sega-video
-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора

Добре, приемам, че всичко е вярно /макар че е тлъста, соросоидна лъжа/, тогава идва въпроса - защо е това дередже? Защо са тия колосални кредити? Колко сме дали като "вноска" на еврогейския съюз и НАТО? Макар че, аз бих я определил като васален данък! Защо затворихме безопасните блокове на АЕЦ, отново губейки милиарди? Защо ни унищожиха армията от САЩ и НАТО, а ни натрапиха окупационните си бази? Защо при тоя колосален, космически /само в нечии болни глави/ БВП, сме все по-бедни, и всичко отново галопира нагоре? И прочие, още много въпроси, които обаче, соросоидно-брюкселската пропаганда, старателно избягва, тоест, не ме гледай какво върша /съм ги свършил/, ами какво те лъжа!slimarkov написа: Съб Ное 10, 2018 16:54 pm Специално за Мухогона:
https://m.dir.bg/business/ikonomika/iko ... sega-video
Стига си писал, че ме заболя стомаха от смяхslimarkov написа: Нед Ное 11, 2018 17:45 pm Ако не бяхме в НАТО, щяха да ни разпарчетосат като Югославия.
Ако не бяхме в ЕС, заплатите още щяха да са от по30 щатски долара, вместо 600 евро на средна база.
Вместо да се подхилкваш, кажи как ги виждаш ти нещата.
По-добре да сме кучетата в правилния керван - онзи който ще пристигне, отколкото да сме кoчияшът от кервана, който ще бъде ограбен по пътя и всички в него избити.eleena написа: Пон Ное 12, 2018 0:20 am Както и да ги виждам, керванът си върви... лошото е, че ние сме кучетата.
По- добре е, ама кучето не избира стопанина си(кервана) , а стопанина- кучетоslimarkov написа: Пон Ное 12, 2018 10:52 amПо-добре да сме кучетата в правилния керван - онзи който ще пристигне, отколкото да сме кучеяшът от кервана, който ще бъде ограбен по пътя и всички в него избити.eleena написа: Пон Ное 12, 2018 0:20 am Както и да ги виждам, керванът си върви... лошото е, че ние сме кучетата.
Народът си го е казал.eleena написа: Пон Ное 12, 2018 17:45 pmПо- добре е, ама кучето не избира стопанина си(кервана) , а стопанина- кучетоslimarkov написа: Пон Ное 12, 2018 10:52 amПо-добре да сме кучетата в правилния керван - онзи който ще пристигне, отколкото да сме кучеяшът от кервана, който ще бъде ограбен по пътя и всички в него избити.eleena написа: Пон Ное 12, 2018 0:20 am Както и да ги виждам, керванът си върви... лошото е, че ние сме кучетата.![]()
Турската лира се срина и продуктите в Одрин са евтини.Веско написа: Пон Ное 12, 2018 18:54 pm Незнам накъде върви,ама идете да видите за кво иде реч в Одрин. Пълно с Българи които си харчат парите там.
Повечето продукти,особенно тяхно производство са наполовина.
Не бери гайлето на Турция, там ще се оправят! Гледай тука, че всичко дето го предричаш за там, е мултиплицирано в пъти у нас! Че само едно евро ни трябва, и сме предали богу-дух! Та не каза, като е толкова зле в Турция, а тука цъфтим и връзваме, що нашите застраховки скачат на 4ри цифрени суми? Що качиха тока 2 пъти тая година? Що вдигат шоково и местните данъци? Защо горивата също скочиха рязко? С тоя огромен и колосален БВП, защо имаме такъв голям външен дълг? Защо доходите ни продължават да са средноафрикански, а след тоя ценови шок, ще станат и под тях? Туй кажи, недей обсъжда дертовете на Ердоган?slimarkov написа: Пон Ное 12, 2018 21:10 pmТурската лира се срина и продуктите в Одрин са евтини.Веско написа: Пон Ное 12, 2018 18:54 pm Незнам накъде върви,ама идете да видите за кво иде реч в Одрин. Пълно с Българи които си харчат парите там.
Повечето продукти,особенно тяхно производство са наполовина.
Обаче за Турция, сривът на тусрката лира е пагубно за цялата им икономика.
Всеки сменя лирите за долари и евро, а чуждите инвеститори се изтеглят.
Накрая само Ердоган ще остане с пари в Турция и тълпата ще го стъпче като хлебарка.
Между другото, български лев или евро приемат ли в Одрин?
Не знаех, че има "правилни" и "неправилни" кервани, лексиконът на соросоидите ме изумява всеки денПо-добре да сме кучетата в правилния керван - онзи който ще пристигне, отколкото да сме кучеяшът от кервана, който ще бъде ограбен по пътя и всички в него избити.