Тракия кабел

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от ksdh »

Както вече казах, всеки може да си вярва в каквото си ще! То и затова сме на този хал - правим се на щрауси, и си мислим, че всичко ни е наред! Лошото е, че някои наистина си мислят, че е така! Е, пропагандата си свърши работата в това отношение, перфектно!



Колкото до Брусовката, нямах и представа, че е с наднормено тегло, казах слон метафорично, в противовес на неговото мишково определение! Нямам за цел да засягам когото и да било във физически аспект, просто не ми е в стила!


Но виж, за категориите си прав, наистина сме в различни такива, но съвсем не в твоя полза! Дали аз говоря празни приказки, не знам, действителността показва най-вярно! Дали съм нископлатен хамалин, добре, нека така да бъде, макар че отново е противоречие - нископлатени хамали няма, поне аз не знам! За другото - по-късно, довечера, сега отлитам, дългът ме зове.... :D :D :D
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Тракия кабел

Мнение от sawo »

На този хал сме (ако може така да се каже), не защото си мислим, че всичко ни е наред (статистиките показват, че сме от най-големите песимисти - ето още нещо за което не си прав) а защото масово хората като тебе си мислят че разбират от всичко и само се бутат където не им е работата :) Изобщо не знам защо се заяждаш още - ти за цялата тема не написа абсолютно нищо съществено, за сметка на това успя да се заядеш със абсолютно всеки който не е на твоето "мнение" :) Не знам защо се набута в тази тема да се заяждаш, при условие, че изобщо си нямаш идея за какво говориш и досега едно смислено мнение нямаш по темата.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от nasenceto »

Tenebrus написа:затова ще кажа само : 42.
Спасявай се...
Не вярвам да е чувал за Дъглас Адамс. То покрай конспиративана литература и СКАТ не остава време за сай-фай.
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от Tenebrus »

ksdh написа:поне аз не знам!

И там е проблема. Както казах...42 и толкова...


Насенцето, не разваляй магията и ти...той нали е начетен, ще се досети.
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от ksdh »


-----------------------------------
Вземи се в ръце, ако смяташ да отговаряш на всяко мнение с негативи и да обиждаш хората ще се наложи групово пак да те приканим да се поспреш малко. Човек, ако не си го разбрал до сега значи си тъп та вдлъбнат. Ходиш по нервите на всички от форума, спри се.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Тракия кабел

Мнение от admin »

Смятам темата аз приключена.
"There is no 'patch' for stupidity."
TheDevil
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 14:30 pm
Местоположение: In the deathcar...

Re: Тракия кабел

Мнение от TheDevil »

Да разбудя темата, някой от вас случайно да се е вързал на Тракия кабел с тая оферта 100 Телевизии? Интересно ми е за тия пари, дали наистина получавате HBO? Аз съм се зачудил сега и голямо чудене се чудя, дали да сменям булсаткома, реално плащам 14.80 и получавам горе-долу каквото ми се гледа. Но не бих искал да се прецаквам - ако някъде дават повече за по-малко пари ;).


П.П. От доста време не съм преглеждал пазара на телевизия и интернет, така че да се възползвам да попитам, някой друг от доставчиците в СТЗ предлага ли нещо подобно?
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от nasenceto »

Рално са 102 и от край време си има както HBO, така и HBO Comedy и други подобни.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Тракия кабел

Мнение от sawo »

И 200 да са, колко ще гледаш от тях... Аз бих се пуснал на Bulsatcom, в момента сме на тях, за мен си съм пуснал HD пакета с HD приемника - има hdmi изход.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от nasenceto »

Важното е че има тва което аз гледам - дискавърта, да винчи, нешънали и виасат екплорър и хистори, както и 6-7 музикални.
Аватар
ksdh
Потребител
Потребител
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Окт 11, 2010 20:28 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от ksdh »

Значи, нека уточним нещата - ако ще ме обиждат, длъжен няма да оставам, трябва да е ясно! Виждам, че си трийнал и другия, дето се вре дето не му е работа, и го оценявам по достойнство, няма да реагирам!



А колкото до картелите, просто вземи и попрочети някои неща, извън пропагандата, може и да ти светне! И ако желаеш, ще сложим облог, че Тракия кабел няма да излезе от крайните квартали още с години!
Аватар
VesMil
Потребител
Потребител
Мнения: 182
Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 20:29 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от VesMil »

Взехте да ги хвалите ииии от 30мин няма Нет и ТВ
Стара Загора е БЕРОЕ!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Тракия кабел

Мнение от sawo »

Май е сериозна работата - и Казански и Юга и Г. Железник са извън играта, най-вероятно и други квартали, сайта като гледам и той не се зарежда..
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Тракия кабел

Мнение от didka »

Оправисе,имали проблем с ел.захранването.
Dog drags - no tracks...
marin_007
Потребител
Потребител
Мнения: 233
Регистриран на: Чет Фев 16, 2006 11:30 am
skype: neron-marin1441

Re: Тракия кабел

Мнение от marin_007 »

Не знам колко сериозна е била работата , но преди като бях на стс и интернет груп и верея кабел тва да ти спре интернета в неделя следобед забравяш за интернет , чак в понеделник идваше. Евала ,че нета спря в 21и20 и дойде към 22 :)
Публикувай отговор