E тая бозь не се трае...

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

E тая бозь не се трае...

Мнение от DaChamp »

одеве си ка4их SP1 и като ресна компа или като го спра и пусна,показва ми десктоп-а и ми е СУПЕР бавна 6тайгата докато загрее 4е има СП1.и се бави около 2мин и това много ме изнервя!!!!сигурен съм 4е е от СП1,някой ако има идеи какво да прая за да оправя това бавене...
мерси предварително
Аватар
Oddesey
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Май 31, 2004 17:33 pm
Местоположение: къде тук, къде в Пловдив

Мнение от Oddesey »

В офиса имам P2-466 / 256 Ram/ 10 Gb диск Win SP1 (с F5 при инсталация) + McAfee Internet Security Suite 6 (който е доста по тежък спрямо други антивирусни но и много по ефективен) и PC-то работи вече 1 година без проблем като един вирус ( компа непрекъснато е конекнат в нета) не се е лепнал тъй като все го проверявам online щото пък това PC ми е счетоводната база данни от 95 година. Та компа си работи съвсем нормално и досега не е зависвал от както е с XP а докато бях с Win 98 сините екрани бяха поне четири на ден 8)
Аватар
Kruzeer
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Яну 02, 2004 12:05 pm
Местоположение: St.Zagora

Мнение от Kruzeer »

То всичко зависи какво правиш в този Windows :!: :!: :idea:
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

ако имаш диск в cd-to или имаш виртуален диск махни ги и виж дали така е по добре :?
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

нефелен нямам цд-само виртуално ама преди да сложа СП1 ми беше перфектнО!някъф може би хотфикс да ми дадете или не6то такова......
Публикувай отговор