WARNING !!! You'r in danger

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
Soby
Сутеньор
Мнения: 437
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 23:16 pm
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

WARNING !!! You'r in danger

Мнение от Soby »

Гледах някаде че имаше такава тема, но сега немога да я намеря аре някой да ми обясни как се оправяше този проблем там с десктопа дето изписва "WARNING !!! You'r in danger"....?????
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

ами мисля че беше : даваш дясно копче на десктопа.после Properties>Desktop>Customize Desktop>Web и махаш 4авката(ако има) на Lock Desktop Items.,
aз моя проблем така го оправих :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
Soby
Сутеньор
Мнения: 437
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 23:16 pm
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от Soby »

DaChamp написа:ами мисля че беше : даваш дясно копче на десктопа.после Properties>Desktop>Customize Desktop>Web и махаш 4авката(ако има) на Lock Desktop Items.,
aз моя проблем така го оправих :twisted: :twisted: :twisted:
Ми не става щото като дам десен бутон и ми показва пропъртиз все едно на някой филе а не на десктопа.... 8O
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

TocHno^Mom4e написа:
DaChamp написа:ами мисля че беше : даваш дясно копче на десктопа.после Properties>Desktop>Customize Desktop>Web и махаш 4авката(ако има) на Lock Desktop Items.,
aз моя проблем така го оправих :twisted: :twisted: :twisted:
Ми не става щото като дам десен бутон и ми показва пропъртиз все едно на някой филе а не на десктопа.... 8O
братле виш сега,номера е следният,даваш най отгоре на десктопа,там има една линия която е самия десктоп,там цъкаш и тогава ще ти се появи това пропъртис :wink: :wink:
Публикувай отговор