format c:

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
bvk
Новак
Новак
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2004 8:32 am
Местоположение: SZ

format c:

Мнение от bvk »

Здравейте!
Реших вече да направя тази стапка - format C:, защото ми писна от 98 и искам ХР. Проблемът ми е, че не знам след това как да си настроя нет-а. Има ли някакви специални настройки в IE или някаде другаде и кои са те? Никак не ми се иска да трябва да викам техниците от верея щото като ги знам колко бързо щте дойдат пък и като дойдат сигурно ще искат някакви пари, които в момента са малък проблем ...
Благодаря ви предварително.
plamen2286
Потребител
Потребител
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Мар 22, 2004 7:45 am

Мнение от plamen2286 »

няма страшно никви спецялни настроики не ти трябват преинсталираш и си ок ХП-то само си ги прави 8O 8O

а и щях да забравя подобре си сложи SP2 да нямаш проблем със червиите ако огелпиш нещо казваи :D
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

След като преинсталираш даваш на My Network Places, после отляво на Network Connections, избираш си лана и даваш Repair Connection и DHCP-то ще те върже към верея, ако не го е направило вече. Само да ти кажа, че Internet Explorer-a може да не те пуска и да ти дава некви простотий, така че даваш Start->Program Files->Accessories->Communications->Internet Connection Wizzard и му казваш като те пита че си с лан(последната опция), после пак последната опция(втората) че пак си с лан, даваш ок и ще ти пусне IE. Но по-добре го смени със mozilla/firefox - DA BROWSER :wink:
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

И все пак не забравяй да си сложиш драйверите за лана.
plamen2286
Потребител
Потребител
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Мар 22, 2004 7:45 am

Мнение от plamen2286 »

kitikri написа:След като преинсталираш даваш на My Network Places, после отляво на Network Connections, избираш си лана и даваш Repair Connection и DHCP-то ще те върже към верея, ако не го е направило вече. Само да ти кажа, че Internet Explorer-a може да не те пуска и да ти дава некви простотий, така че даваш Start->Program Files->Accessories->Communications->Internet Connection Wizzard и му казваш като те пита че си с лан(последната опция), после пак последната опция(втората) че пак си с лан, даваш ок и ще ти пусне IE. Но по-добре го смени със mozilla/firefox - DA BROWSER :wink:
kitikri невярвам да му се наложи :D :D
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Някои хора имаха проблеми с DHCP сървъра, така че може да му се наложи :wink:
Аватар
Mystikal
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Фев 09, 2005 23:40 pm
Местоположение: stz

Мнение от Mystikal »

Кирилицата е важна част от нашият форум
:wink:
Аватар
MasterCop
Потребител
Потребител
Мнения: 184
Регистриран на: Съб Апр 19, 2003 21:47 pm
skype: mastercop7708
Местоположение: Cop Land
Обратна връзка:

Мнение от MasterCop »

Пиши на кирилица!!! Справка - правилата!
Аватар
Mystikal
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Фев 09, 2005 23:40 pm
Местоположение: stz

Мнение от Mystikal »

окей на кирилица щом трябва.Проблема е следния..т.е. те са два:първия е че не мога да си оправя настройките на нета..те се развалиха щото се наложи да си преинсталирам уиндолса.сложил съм драйверите на лан картата...обаче не иска да ми отвори Интернет Конекшън уизарда (показва нещо си Файлд.....)В момента съм във форума от Нетскейп...но най тъпото е че ме вкарва в уебсайтове, но не мога да тегля изобщо.
Втория проблем ме изнервя също много.Той е свързан с кирилицата...Флекс тайпа преебава сичко..напраих грешка че го сложих отново...всичко е с нов шрифт..размери и т.н.
Ако някой има някви идеи как могат да се оправят тези проблеми ще го помоля да пише.
Мерси предварително!
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Грешката с флекса е доста "фатална", обаче има начин да се махне. Май имаше един new.dll или нещо такова, и някой дори беше рекъл че бил keylogger. Виж във форума на датата май имаше тема :?
Хич не ти и трябва тоз бозав експлорър. Сложи си Mozilla Firefox :idea:
А как е възможно щом нетскейпа отваря страници, да не можеш да теглиш? :?
Аватар
Mystikal
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Фев 09, 2005 23:40 pm
Местоположение: stz

Мнение от Mystikal »

o6te sega 6te si drapna Mozilla no internet explorera da go tarkam li ?
vsa6tnost moga da teglq s Netscape..no we4e go iztrih 6toto si napraih nastroikite na neta i sq pak sam s IE
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Ае да не отварям нова тема как се прави формат когато си под ХР.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Еми в процеса на инсталация на Windows
Публикувай отговор