Дунапренчета за слушалки

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Дунапренчета за слушалки

Мнение от Da Edd »

Някой знае ли къде в Стара Загора се продават дунапренчета за слушалки тип тапи?
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Телевизионния на втория етаж, големия магазин за високоговорители.
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Da Edd »

jerry написа:Телевизионния на втория етаж, големия магазин за високоговорители.
Мерси. И аз първо за там се сетих, но като ходих да проверявам в Неделя, беше затворено. :)
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Da Edd »

Днес ходих и нямаше. На втория етаж ме изгледаха доста странно, като ги попитах, а на третия имаше дунапрени само за големи слушалки. Явно от electron.bg ще си купя 4 чифта за 7 леа :(
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Я покажи кои са ако си съгласен може да разделим по 2 чифта че ми трябват и на мене :)
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Da Edd »

Даже са 6
Чифтът излиза близо 1,20, мога да ти дам 2 чифта за 3 лева, ама имай предвид, че вероятно ще стане в края на месеца, когато брат ми се връща от София, но пък така няма да даваме 6 лева за доставка. :) Надявам се не са ти спешни.
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

И аз си търсих и ходих в телевизионния сервиз. Питам имате ли слушалки като моите, само че с дунапренчета и съответно показвам моите "тапи". Продавача ме гледаше 2 минути ей така 8O все едно питам имате ли ядрени бомби. Измъкна ми само 1 модел от най-простите за левче. Проверих и в магазина на долния етаж. Там имаше по-голямо разнообразие, но не ми се даваха 20лв за слушалки. Най-накрая си купих от най-простите слушалки, измъкнах им дунапренчетата и си ги сложих на моите. Чиста сметка, 1левче.
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Da Edd написа:Даже са 6
Чифтът излиза близо 1,20, мога да ти дам 2 чифта за 3 лева, ама имай предвид, че вероятно ще стане в края на месеца, когато брат ми се връща от София, но пък така няма да даваме 6 лева за доставка. :) Надявам се не са ти спешни.
Не бързам като решиш драсни ЛС да се разберем :)
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Da Edd »

sawo, нямаш проблеми.
ivanov, за съжаление в Стара Загора, че дори и в България прекалено малко продавачи са осъзнали колко важни са тези малки аксесоари. Повечето явно мислят как да направят повече печалба и не се занимават с дребни продажби. Иначе е било късмет, че си намерил за левче слушалки с дунапрени. По принцип не бих ти препоръчал да си купуваш слушалки за лично ползване от телевизионния, било то най-скъпите от 20-25 лева ;)
niakoi
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 20:10 pm

Мнение от niakoi »

на Тодор Петров - третия етаж не втория
има 5 комплекта за 4-5 лв
от там сам си купвал преди 3 месеца
най вероятно още имат
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Мнение от spiralkinda »

ivanov написа:И аз си търсих и ходих в телевизионния сервиз. Питам имате ли слушалки като моите, само че с дунапренчета и съответно показвам моите "тапи". Продавача ме гледаше 2 минути ей така 8O все едно питам имате ли ядрени бомби. Измъкна ми само 1 модел от най-простите за левче. Проверих и в магазина на долния етаж. Там имаше по-голямо разнообразие, но не ми се даваха 20лв за слушалки. Най-накрая си купих от най-простите слушалки, измъкнах им дунапренчетата и си ги сложих на моите. Чиста сметка, 1левче.
дам и аз така бях направил преди година и нещо 2-3 слушалки от по левче и им смъкнах дунапренчетата. ina`e sega ot mart mesec sym s eto towa - http://store.l-f-l.com/cgi-bin/cp-app.c ... zEars-SX50 от хамериката си ги поръчах и тази гумичка предната бая трябва да опъваш за да я махнеш, че дали и резерва
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Дунапренчета за слушалки

Мнение от System_error »

Да ъпна малко архивна тема. И аз сърся дунапрени за слушалки. Ходих и в двата магазина в телевизионния сервиз, но имаха само за тапи. Някой с идеи къде могат да се намерят или как да се импровизира? При мен проблема е същи и това, че са лепени настоящите (блутут слушалки) и ще е голямо лепене и рязане в последствие...

PS: Ей тва са въпросните антични слушалкия, с които обаче хич не ми се разделя, заради страхотния звук и желязната батерия...
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi ... =gb&slg=en
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Дунапренчета за слушалки

Мнение от Da Edd »

Потърси в ebay, има различни размери - http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=ea ... r&_sacat=0

Пък и ще имаш и резервни бройки, ако първият опит е неуспешен :D
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Дунапренчета за слушалки

Мнение от System_error »

Намерих едни забравени у нас слушалки, малко по - странни от стандартните и ги бастисах. Получи се нещо нестандартно, което обаче се оказа невероятно удобно. По-късно ще метна снимка...

Мерси за съвета..

EDIT:
Изображение

Ухото ляга само по "обиколника" и няма как да допре до говорителя. Сякаш и саунда сега е по-добър, като се получи малко "кухина" между мембраната и ухото...
Публикувай отговор